Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire kell figyelnem? 3 hónapos...

Mire kell figyelnem? 3 hónapos lesz a lányom amikor lemegyünk a telekre 1 éjszakára.

Figyelt kérdés
Mire kell figyelnem, hogy jól viselje az utat ill nem legyen rossz neki az idegen környezet.Ha felébred az utatóágyba egyből vegyem ki, hogy ne ijedjen meg mert nem a szokott helyén van?
2009. júl. 10. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Vigyél minál több olyan dolgot ami az otthoni ágyára, környezetére emlékezteti, pl ugyanaz a takaró legyen, játékai, stb.
2009. júl. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi most értünk haza a nyaralásból, a kislányunk 20-án lesz 3 hónapos. Hála istennek nagyon jól viselte a változásokat. Az autóban többnyire alszik, azzal eddig sem volt gond. Mi vittük a babakocsiját, a takaróit, játékait, pihenőszékét és teljesen úgy viselkedett, mint itthon. Mivel ott nem volt kiságy, így köztünk aludt, ezt gondolom még külön élvezte is :)

A strandon is elnézelődött (a vízbe még nem vittem be) evett, és amikor elfáradt elaludt. Sőt a monoton zsivaj még jobban "elnyomta".

Sztem nem lesz gond ha Te ott vagy vele! Ti vagytok száméra a legfontosabbak, anya és apa hangja, illata, ölelése. Ha ezek megvannak minden oké :)

2009. júl. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ti vagytok száméra a legfontosabbak, anya és apa hangja, illata, ölelése."

Ne harizz,de ezen elsírtam magam:'(Pedig még terhes sem vagyok:D


Ha ott nincs kiságy akkor alhat köztetek tényleg,a takaróját,vagy amit látod,hogy nagyon szeret vidd,egyébként meg fog nyugodni nem lesz zaklatott nyugi,főleg h csak egy napra mentek:)

2009. júl. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Van utazóágyunk abba fog aludni.Arra gondoltam viszem a rácsvédőt de sajnos sehogy se tudjuk rendesen belerakni.:( Így most egy zenélő plüss van bent neki h azt szokja meg és akkor azt fogom neki berakni az utazóágyba is.

2009. júl. 12. 14:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!