Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajakherpeszem lett. Mire kell...

Ajakherpeszem lett. Mire kell figyelnem a fél éves babámnál?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 09:27
 1/2 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Én ilyenkor arra szoktam figyelni, hogy a kezemmel ne érintsem meg a herpeszt, ha pedig bekentem akkor utána alapos szappanos kézmosás. A gyerkőcöket ilyenkor nem szoktam puszilgatni, meg a poharaimat is elteszem, nehogy véletlenül beleigyanak, de nálad ez utóbbi nem játszik...


Cumit, kanalat ne nyald meg, vagy ha belekóstolsz az ételébe, akkor az a kiskanál menjen azonnal a mosogatóba.

2011. márc. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első teljesen jól íta, még hozzátenném, hogy arra is figyelj oda, hogy babád ne kapjon oda. Neke, is nemrég volt, kisfiam imádja a számat piszkálni, úgyhogy folyton tologatnom kellett a kezét. Ha gyors gyógyulást akarsz, kend aloe géllel és fokhagymával vagy fokhagyma gélkapszulát szúrd ki tűvel és a benne levő olajat kend rá. Mi a párommal mindig ezt tesszük és nagyon hatásos. Az aloe puhítja, nem lesz olyan száraz, kemény a herpesz. Gyors gyógyulást!
2011. márc. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!