Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor haza hoztátok a babát...

Mikor haza hoztátok a babát mentek e látogatók az nap? és jó volt e hogy mentek?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni hogy aznap fogadjunk e látogatót,vagy szóljak nekik hogy másnap jöjjenek. Azt semiképp nem akarom hogy keresztanyámék 10 fős familiája eljöljön.Viszont gondolom nagymamák,és a szüleink anyósomék elakarnak majd jönni. anyukámékat szivesen fogadnám az nap de anyósomékat nem.De ez a férjemnek meg hogy esik hogy az án szüleim jönnek.aludni szeretnék aznap és anyukámra jobban merném bizni a fiam mint anyósomra.
2009. júl. 10. 13:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hozzánk első nap nem jött senki, de a második naptól 3 héten át folyton volt itt valaki. Az még csak hagyján, hogy 1-2 látogató van, de megtapasztaltam, milyen az, mikor többen is megrohamoznak egyszerre. Szörnyű volt. Kislányom nyugtalan volt, Én is ingerültebb voltam, kínlódva szopiztunk abban a hangzavarban, nem tudott aludni stb. stb. A következő babánál az első héten tuti, hogy nem engedek ide senkit, úgyis látják a kórházban, és utána is csak max. 2 embert egyszerre.
2009. júl. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hozzánk kérésemre a védőnő jött el aznap ste. Itt volt egy kicsit anyu is meg anyósom is.

Aztán pár nap nyugi és ennek így is kellett lennie.

Szerintem határozottan kérd meg őket, hogy várjanak egy kicsit a látogatással!

2009. júl. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Akkor döntsd el, mi a fontosabb.

Az, hogy nyugodtan berendezkedjetek a babával a saját otthonotokba, vagy az, hogy megsértődnek?

És kit érdekel, ha megsértődnek?


Egyébként meg, ha megmondod, hogy egy hetet adjanak nektek az összeszokásra, kizárt dolog, hogy megsértődjenek.

Ők is emberek, be kell, hogy lássák, hogy kell egy kis idő nektek a babával.


Ha már most nem vagy határozott, akkor lesz még bajod bőven.

Nekem a baba érdeke volt a legfontosabb.

Hidd el, hogy a vendégesdi korai még akkor.

A babának is, neked is.


De majd meglátod a szülésed másnapján, örülsz, hogy lyuk van a s..geden, és nem fog érdekelni, hogy ki hogyan sértődik meg...


Tisztázd előre, merre hány lépés, mert a fejedre nőnek a rokonok!

2009. júl. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Mi amikor haza jöttünk, anyós+após, anyu+apu volt itt, szomszádba lakaik dédi, + anyós tesvére 4 fő, ők este átnéztek, de nem zavart

tesómék a 2 gyerekkel, csak pár nao múlva jöttel el

2009. júl. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
én úgy voltam vele,hogy had beszéljen ki... mi 2 hétig csak a 2 nagymamát fogadtuk,aki akarta láthatott minket a kórházban.A nagymamik is főzni,mosni,takarítani jöttek,nem a kisbabánkat kikapdosni a kezünkből. Ketten voltunk a férjemmel. 2 hét után jött egy nagyobb rokonsereg látogatóba,de a kisfiam nagyon kivolt,sírt,elfáradt. Nenm nekik való még a nagy vendégeskedés. Ha jönnek is hozzátok,csak magatokkal törődj,ha fáradt vagy ugyanúgy aludj,mintha ott sem volnának és ne engedd,hogy felborítsák a bébid nyugalmát.
2009. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egyszerűen fel nem fohom, hogy emberek miért nem tudnak tekintettel lenni az újdonsült anyukára, aki ezt a percet várta már, hogy hazajöhessen és nyugodtan együtt lehessen kettesben(hármasban apukával).Nem igaz, hogy ilyen önző rokonok is vannak a világon.Ilyenkor én nem is mernék vagy 1-2 hónapig zavarni, nemhogy a hazajövetelkor.ha nem tudod, őket lerázni, akkor csinálj úgy, mintha ott sem lennének, és csak a babádra koncentrálj, majdcsak észreveszik magukat és elmennek.
2009. júl. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
fohom= fogom (bocsi)
2009. júl. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!