Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire jellemző tapasztalato...

Mennyire jellemző tapasztalatod szerint, hogy a látogatók a csecsemő kézbefogása előtt elmennek kezet mosni?

Figyelt kérdés
nálam ez alap, de sokszor látom, hogy másnál nem.
2010. okt. 19. 12:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem mossa meg magától elküldöm kezet mosni v. csak láthatja a babát.
2010. okt. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Anyósomnál alap. Megérkezik, és azonnal irány a mosdó. Általában az összes vendégünk, aki a házunkhoz érkezik, ilyen.


Tömegközlekedésnél meg mindegyik idegen azt hiszi, hogy a babám lába köztulajdon, amit kérdezés nélkül, akármilyen kézzel megfoghat... :-(

2010. okt. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Sajnos nálunk nem alap. Nekünk mindig szólnunk kell ,hogy mossák meg a kezüket előtte. Próbáltuk már viccesen, kevésbé viccesen, sehogy nem megy magától.
2010. okt. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Soha nem csináltam belőle ügyet. Igaz, akik hozzánk jöttek, nem tömegközlekedtek (kisváros), így nem izgultam, hogy a gyerekeimre ragasztanak valami betegséget... 4 gyerekem van, soha egyik se kapott el semmit a látogatóktól... igaz, legtöbbjük megmosta a kezét, mielőtt megfogta... aki meg nem, arra sem szóltam rá... Én se mostam egész nap a kezeimet mielőtt hozzájuk nyúltam volna, csak ha szükséges volt... Mindegyik egészséges, szinte sosem beteg... Persze első babánál még az ember minden apróságra jobban figyel, később már kicsit lazább...
2010. okt. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A lányom télen született, és akik jöttek sokan "csak" a kezét akarták megfogni. Első gyereknél küldtem őket kezet mosni.
2010. okt. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Nálunk sem volt természetes dolog a kézmosás,de megkértem a látodatókat elöször kézmosás aztán dögönyözés.Nem volt belöle sértödés mindenki ment a fürdőbe.Van kikészítve külön erre egy kéztörlő.Azóta már kérnem sem kell.

2010. okt. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy NEM mennek el kezet mosni az emberek. De nekem ebben az a fura, ha én megérkezek valahova, az az első, hogy megyek kezet mosni, babázástól függetlenül.

Én szóltam mindenkinek, aki jött, hogy lehet babázni, de előtte ott a fürdőszoba, víz, szappan, törölköző.

2010. okt. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nálunk meglepő módon mindenki azonnal húzott kezet mosni, én is meg voltam lepődve. Pedig mindenféle korú-nemű látogatónk volt. Akik nagyon korán jöttek látogatni, még hat hetes kor előtt, még így sem akartak hozzányúlni a babához. Szóval csupa pozitív tapasztalatom van. Egyvalaki volt csak, egy "kedves" rokon, aki évekig felénk sem nézett, sőt, évekkel ezelőtt nagyon csúnyán átvágott minket anyagilag, na ő már 2 hetes korában gyúródott ide látogatni, és mindenáron fel akarta venni.
2010. okt. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
anno és is mindenkinek mondtam, h kézmosás, utánna tapi, egy idő után mki először a fürdőt célozta meg :)
2010. okt. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk ez nem alap sajna :( Simán összefogdosták volna a babámat. Egyedül a védőnőnk kérte mindig hogy hadd mosson kezet!
2010. okt. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!