Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Születés után hány hetes...

Születés után hány hetes babához jöhetnek a látogatók?

Figyelt kérdés

Születés után,hány hetesen jöhetnek látogatók,amikor már van némi immunrendszere a babának.Főleg,hogy febr.-ban fogok szülni,nem szeretném,hogy elkapjon valamit.

Köszi,a válaszokat.


2008. nov. 13. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
6hét a látogatóknak.Viszont a közeli család már mehetnek mikor hazamész a kórházból.Pölö:anyukád.üdv 11hetes kisfiú anyucija.
2008. nov. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Közeli család miért lenne külömb mint más?Szóval akkor 6 hét.Én 8 hétre saccoltam.De azért köszi.
2008. nov. 13. 12:16
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajna szüleim nincsenek,csak a páromnak,de nem tudom hogy mondjam meg nekik,minnél később jöjjenek.Tuti sértődés lesz,bármilyen finoman is fogalmazok majd.
2008. nov. 13. 12:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Az anyosod is a családba tartozik nem???ő is mehet már mikor hazamész!!
2008. nov. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk már az első 7en mindenki jött a családból csak én fogtam nem adtam nekik oda :D
2008. nov. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen,az anyósék is családtagok,csak nem szívesen látom őket....De még mindig nem értem,ők miért lennének külömbek mint a barátnőim...lehetnek betegek amit a kicsi elkaphat.A barátnőim egészségében-tisztaságában jobban bízom.Sajna ez van.De azét köszi.
2008. nov. 13. 12:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki véleménye más és más,mi itt lakunk anyósomékkal sőt még a nagyszülők is itt laknak,úgyhogy aznap amikor hazajöttünk a kórházból (febr.25.-én)telt ház volt épphogy csak kiszálltam az autóból és jött a nagynéném(5 házzal lakik mellettünk)és még aznap este beállítottak a férjem nagybátyáék az egész családjával,én hívtam mindenkit,hogy már az első héten jöjjenek és így hamar lezajlott az egész és senki nem sértődött meg,persze a kicsit nem engedtem senkinek sem a férjemen kívül az első 1 hónapban felvenni,mindenki rendes volt tudták,hogy én még rosszul vagyok ezért senki nem maradt sokáig,és szerintem ez így volt helyénvaló hiszen az első unoka volt a férjem családjában és mindenki szerette volna egyszerre látni,és én büszkén mutogattam mindenkinek,hiszen minden anya büszke a gyermekére,és mivel a gyermekorvos azt mondta,hogy az első fél évben nagyon erős az immunrendszerük azoknak a babáknak akik szopnak mert az anyatej védi őket ezért én nem féltetem senkitől sem,és aki náthás volt ő is tudatában volt annak,hogy csak messziről nézheti meg a gyereket,de nekik ez is elég volt!Szerintem ha majd megszülsz te is máshogy fogod látni ezeket a dolgokat,nekem is jöttek olyan rokonok akiket nem szívesen látok,de az ember ilyenkor pár hétre elfelejt minden rosszat és csak az új körülményeket próbálja meg feldolgozni!

Nem akarlak megbántani,de szerintem az nagyon nagy túlzás lenne,hogyha 1 hónapos korában mutatnád csak meg anyósodnak az unokáját,hiszen lehet akármilyen rozs is neked majd arra kel gondolnod,hogy neked már ott lesz az a kicsi emberke és egy darabig ő lesz a legfontosabb és szerintem azért kibírnál egy órát anyósoddal,de te tudod,hogy hogyan fogsz majd cselekedni,de szerintem azért elég sok szülő egyetért most velem!


egy 2 éves kisfiú és 4hónapos terhes anyuka

2008. nov. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!