Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért megy a hasa hetek ota...

Miért megy a hasa hetek ota tàpszeresnek?

Figyelt kérdés

4 honapos a babàm.

Kezdetektöl tàpszeres.

Beba Start-ot kapott,tökéletes volt,de utobbi idöben kevés,éjszaka 3-szo is keltünk.

Àtvàltottunk Beba HA1-re,azzal jol lakik,de megy a hasa.

Mivel egészhonapra ezt a tàpszert vettük,sajnos adom neki,bàr nem kedvtelen,nem nyügös,csak a hasa megy.

Még nem tàplàltam hozzà.

ujabb tejcsere nem hiszem hogy jot tenne-.

Mit tegyek?


2009. júl. 10. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Sürgősen jelezd a gyerekdokinak!!! Hetek óta megy a hasa és fel sem kerested a dokit, inkább itt kérsz tanácsot? Milyen anya vagy te????? Azért adod neki ezt a tápszert, mert már kiváltottad? Visszaváltják ám (nálunk megteszik legalábbis)! Én nem szoktam szidni senkit, de rád azt tudom csak mondani: Idióta!
2009. júl. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ba"d meg te vagy idiota.

voltam dokinàl,aki azt mondta hogy adjak neki x.y port a tàpszerbe,és azt igya.

itta két hétig,semmi vàltozàs,aztàn azt mondta hogy a fogzàs miatt van hasmenése,mert a vizeletéböl semmi baktérium ki nem mutatott.

Szoval dràga azért fordultam ide,hogy talàn itt tapasztalt anyukàk okosabbak,mint a hülye doktor.

2009. júl. 10. 08:50
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és a tàpszer màrka elvileg ugyanaz,csak az egyik erösebb...nem?
2009. júl. 10. 08:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Az 1-es tápszert mi is használtuk,de nálunk szorulást okozott.Én most a start aktívot adom újra.Nálunk nem volt kaki 5-6 napig eddig,most pedig...minden nap és olyan hasmenéses jellegű,de csak napi 1-2-szer.én elkezdtem a hozzátáplálást és sztem ezért..A dokinő nekem is azt mondta nem gond.
2009. júl. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszt!

Hàt szerintem akkor én is visszaàllok a start-ra,aztàn éjjel meg kap 1-szer az erösebböl.

Mivel kezdted a hozzàtàplàlàst?

2009. júl. 10. 10:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Almával,most már kap sütőtököt is amit nagyon szeret 4 hós és 2 hetes
2009. júl. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. júl. 10. 12:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!