Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy a legpraktikusabb a...

Hogy a legpraktikusabb a felfőzött, lehűtött vizet kézmelegre felmelegíteni a táoszerhez?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 11:25
 1/6 anonim válasza:
Én babavizet adok neki azt nem kell forralgatni, csak kicsit beteszem a mikróba hogy meleg legyen, beleteszem a tápszert jól összerázom és kész!
2009. júl. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En termoszban tarolom a vizet mindig. 10 percig forralom, ugy töltöm bele es amig a termosz tart, nem fözögetek ujat. Az elejen meg eleg forro, akkor hamarabb kiöntöm es meghül, mire a tapszert belekeverem (mondjuk en meg elötte szoptatok kicsit), ha meg mar hideg, van üvegmelegitönk. Ezert mondjuk nem kell egyet venni (bar meg kell jegyeznem, hogy nagyon praktikus, neha etetes alatt is beleteszem kicsit a kajat, hogy ne legyen hideg), szoval ha nincs, akkor egy pohar forro vizbe beleallitani. Lehet mikro sem hülyeseg, csak valahol azt olvastam, hogy mikroban ne melegits semmit müanyagban, mert nem jo...
2009. júl. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi beruháztunk egy cumisüveg-melegítőbe (kb 5000 Ft volt), ebben az anyatejet is tudjuk melegíteni (azt mikróban nem szabad...).
2009. júl. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi minden nap reggel forralunk jó sok vizet,azt leszűröm,mert elég klóros a vizünk majd üvegbe teszem ha kihült és azt használom a babámnak mindenhez!Tápszerhez úgy szoktam h összekeverem a tápszerrel a lehűlt vizet és bele teszem kajcsimelegítőbe és úgy melegítem megfelelő hőfokra!
2009. júl. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is reggel forralok vizet a vízforralóban, bár abban ugye nem forr 5 percig, és egész nap azt használom, ha kell. Hígítani főzeléket, tejpéphez, este tápszerhez. Időnként nap közben is feldobok egy adagot, de

arra ügyelek, hogy mindig legyen forralt, lehűtött víz, mégha nem is friss. Aztán mikróban megmelegíten a vizet, és bele a tejpép vagy tápszer.

2009. júl. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én vettem egy hagyományos termoszt. Minden reggel vízforralóban forralok vizet. Megvárom még lehűl olyan hőmérsékletűre mint amiből lehet készíteni a tápszert, és beleöntöm a termoszba. Egész nap ebből készítem a tápszert. Ha megyünk v.hová, akkor viszem a termoszt cumisüveget, tápszert és mérőkanalat. A cumisüvegbe beleöntöm a vizet mérőkanállal kimérem bele a tápszert és kész.

2009. júl. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!