Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miden kislany (baba) ilyen...

Miden kislany (baba) ilyen hisztis?

Figyelt kérdés
egyszeruen mar nem birom idegekkel egesz nap csak hisztizik ha nem az van amit o akar.ha oltozni kell sir ha pelusozas van sir hisztizik vergodik mert nem akarja azt amit kell amit en akarok. ugy sajnalom olyan rosszul esik mikor igy sirdogal hisztizik rugdosodik csapkod verekedik mikor latom hogy konnyezik. Normalis allapot ez? 9 hos a kiscsajszi.
2009. júl. 8. 22:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az enyém is kislány, de nem ilyen hisztis. Néha rá kezd de hamar abba hagya. Nem jellemző rá. Igazából én azt a trüköt alkalmazom amit az előző írt, nem veszek róla tudomást és egy idő után rá jön, hogy nem alku tárgya a dolog.
2009. júl. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nagyobbik lányom 2 éves koráig egy angyal volt, ha hisztizett is, az kb. 2 percig tartott, simán meg lehetett vigasztalni. Ahogy betöltötte a 2-t fokozatosan egyre hisztisebbé vált. Most 4 éves és mint egy igazi nő, csapkodja az ajtót és a tárgyakat a földhöz, hát engem is sokszor kikészített már. :( Kishúga most 7 hónapos és ő is egy angyal -remélem így is marad. Barátnőmnek 2 fia van és egy lánya, a lány a középső, azt mondja, a 2 fiúval nincs annyi gond összesen mint a 2 és fél éves kislánnyal. Szerintem a lányokkal kiskorban nehéz, mert tényleg hisztisek, viszont kamaszkorban sokkal könnyebb, mert jobban meg lehet kötni a kezüket, egy fiúnak gyakorlatilag nem tilthatod meg hogy elmenjen mondjuk egy buliba ahova nem akarod elengedni.
2009. júl. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt hasonló a nagyobbik lányommal, őt már csak állva lehetett bepelenkázni amióta megtanult járni (11 hónaposan).
2009. júl. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én már írtam ide,de nem értek egyet az egyik beírással.Miért ne tilthatnál meg valamit egy fiúnak is??Te vagy az anyja ,te vagy a felelős érte,és ha nem tartod biztonságosnak elengedni,nem engeded el.Egy lányra ugyan ez vonatkozik.Nem tartom fer dolognak azt,hogy a nemiség után ítéljünk meg valamit.Lehet egy lány is nagyon jó kamaszként és lehet egy fiú is egy kisördög...sztem ezt ilyen kis korban kell megalapozni,hogy bízzon bennünk a gyerek és később is megbeszéljen velünk mindent.akkor nem lesz gond kamaszként sem.
2009. júl. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
hat...koszike mindenkinek es kerlek ne veszekedjetek.jaj sajnos a kis csintalan pici lanykank ugyan ugy hisztizik es ujjabban olyan edesen meg harap (azert edes mert meg nincs fogacskaja) nem tudom honnan vette. de pl ma is mikor voltunk vasarolni mindent ossze akart ragcsalni es meg a bevasarlo kocsit is ragcsalta (azt a nagy szekeret amibe bele lehet ultetni) es nagyon hisztis volt ha nem kapott meg akar mit latott,pedig szeret vasarolni ott mindig kis angyalkent viselkedett de ma? DE AZERT SZERETJUK OLYAN CUKI !!! :))
2009. júl. 10. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!