Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miden kislany (baba) ilyen...

Miden kislany (baba) ilyen hisztis?

Figyelt kérdés
egyszeruen mar nem birom idegekkel egesz nap csak hisztizik ha nem az van amit o akar.ha oltozni kell sir ha pelusozas van sir hisztizik vergodik mert nem akarja azt amit kell amit en akarok. ugy sajnalom olyan rosszul esik mikor igy sirdogal hisztizik rugdosodik csapkod verekedik mikor latom hogy konnyezik. Normalis allapot ez? 9 hos a kiscsajszi.
2009. júl. 8. 22:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
:) Igen, teljesen normális. :) De nem csak a lányok, fiúk is biztosan, szerintem minden baba. Pont abban a korban van, hogy öntudatára ébred, Ő egy önálló kis lény, saját akarattal, egyre több mindent tud, kúszni, mászni, ülni, esetleg állni is és minden érdekli. Persze, hogy nem tetszik, ha korlátozva van. Ne aggódj, ezeken minden anya átesik, én is volt már, hogy sírtam, amiért nálam mindig hisztizik, de hát én pelenkázom, öltöztetem és én csinálok Vele minden olyan dolgot, amit egyébként utál. Attól még engem szeret és Téged is a babád! Ne aggódj!
2009. júl. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hidd el a fiuk hiszisebbek:)az enyém már 10hónapos:)
2009. júl. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A kukisok is ilyenek, ne aggódj! Én ezt a hisztit, csapkodást elkezdtem másként felfogni: azért ilyen mérges öltözés, pelusozás közben, mert szerinte ez mind tök felesleges és én minek is macerálom vele, ahelyett hogy játszanánk. Igy ha hisztizni kezd öltözéskor meg jól rugdosni, először is én határozottan megkérem a szemébe nézve és a lábait lefogva, hogy ne rugdaljon, mert ez anyának nagyon fáj. Aztán vagy adok neki valami érdekeset, pl kis vizesflakon, egy pelus, krémesdoboz, stb..vagy elkezdek jó hangosan és vidáman énekelni vagy mondókázni vagy jól megcsikizem. Igy röhögésbe megy át a hisztike.
2009. júl. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
jo de allandoan jon hogy sirjak sott mar el si kezdtem.Rosszul esik hogy nalam csak hisztizik semmi nem jo amit en akarok vele.sott meg az is gyotor a lelkiismeret furdalas hogy van hogy rakiabalok es csunyan is szotam beszelni de nem gondolom komojan es sosem beszelek csunyan jo nem olyan hu de csunya szavak de akkor sem kene ilyeket mondjak.eleg turelmetlen tipus vagyok en is sajnos (hogyis varjam el a kicskemtol hogy o turelmes legyen.Nagyon szeretjuk mind a ketten a vilagon a legjobban,!!!
2009. júl. 8. 22:18
 5/15 A kérdező kommentje:
jaj en is adok neki mindent meg a kepet is leszedem neki a falrol vagy bar mit amit akar,de nem sokaig hat mert ahogy elkezdem mondani ulj fel vagy emeld fel a labaid ne huzogasd ilyesmi akkor kezdodik minden elorol.en is mondtam mar neki hogy ne rugdosson (mar teljesen tonkre rugdosott :))) ) de nem csinalja csak amit az o kicsi buksijaba kap.
2009. júl. 8. 22:21
 6/15 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele amikor hisztizik! Te csak enekeljel, meseljel neki! A meseket imadjak. Meg ideges se legyel hozza, az a legrosszabb, ha anya ideges, akkor a baba egyaltalan nem csinalja amit kell. Azert vigyazz, mert ha mar most 9 honaposan kikeszit teged akkor mi lesz kesobb? Legyel vele szigoru, ne vedd le a falrol a kepet. Es az hogy sir, nem baj. Attol semmi baja nem lesz. Nem csinalsz te vele semmi rosszat, csak bepelenkazod, es feloltozteted. Te legyel a fonok, ne a kicsike.
2009. júl. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
ja.ok ertem mindenkinek koszonom a segitsegeket es a jo tanacsokat.( de ugye milyen rosszul esik nektek nemet mondani a kicsi babatoknak). nagyon sokat segitettetek es felnyitottatok a szemem sok dologrol. Nagyon szepen koszonom. ha valakinek van meg mas tapasztalata azokat is szivesen fogadom.!!
2009. júl. 8. 22:41
 8/15 anonim ***** válasza:
Fiam van 1 éves, nálunk se bírta ezeket a számára fölösleges dolgokat, kitartás csinálj mindent úgy mint eddig és gondolj másra ha hisztizik csak mint egy robot csináld végig a ceremóniákat. Hidd el egy idő után partner KEZDD lenni, mondom kezd lenni....:)))) Na egyébként hagyhatod néha pelu nélkül egy kicsit aztán majd elkapod később, vagy estefelé had mesztelenkedjen úgy is jó meleg van.
2009. júl. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szoktam hagyni hogy elszaladjon pelus nelkul mert ahogy leveszem a pelust egybol fordul es mintha ott se lett volna,de sajna mindig pisi a vege es allandoan uszik minden nem beszelve hogy a ruha is rajta.es az oltozkodest sem szereti es ugyan ott vagyunk ahol a part szakad.koszike neked is a tanacsot.minden jot.
2009. júl. 8. 23:26
 10/15 anonim ***** válasza:
1éves kukisom van és most kezdte el azt ,hogy ha nem akar az utcán vissza szállni a babakocsiba pl ha sétáltunk akkor ha megfogom hanyadt vágja magát.ha letenném a padlón fetrengene.persze ezt otthon is megcsinálja,sőt a fejét beleveri a padlóba direkt és elönti a düh ha valamit máshogy akarok csinálni.Ált nem veszek tudomást róla,próbálom elterelni a figyelmét.Tök disszonáns.egyik pillanatban sír a másikban röhög...sztem ez ilyen korszak..
2009. júl. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!