Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam rá a kislány...

Hogyan szoktassam rá a kislányomat, hogy egyedül is el legyen?

Figyelt kérdés

4 hónapos kislányom pár hete nincs el egyedül. Ha senki nincs benn a szobában, már üvölt. Pedig hallja, hogy a konyhában vagyok, vagy éppen söprögetek, mégis üvölt. Már ott tartunk, hogy hiába vagyok itt mellette, - ha nincs a kezemben és mással foglalkozom - akkor is sír.

Mit tegyek, hogy ez jobbra forduljon és egy kicsit elfoglalja magát?


2009. júl. 8. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Bébihordozó? Rakd úgy bele, hogy lásson. Közben énekelj neki.

Zenélős, mozgó játék, amit figyelhet?

Fordítsd hasra, az én kislányom imádott hason lenni, nézegetni.


Ezek csak tippek, lehet, hogy már mindet próbáltad...

2009. júl. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem már van olyan nagy, hogy érdeki a világ és unatkozik. Vidd ki magaddal a konyhába az asztalra, pultra pihenőszékben, esetleg a hordozóban.
2009. júl. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem még egy darabig nem is lesz el sokáig egyedül. Persze, hogy üvölt, mert nem lát téged. Vidd magaddal babahordóba a konyhába, adj a kezébe valami veszélymentes konyhai eszközt, pld. egy műanyag poharat, és beszélj hozzá, akkor talán jobban ellesz. Nekem már 7hós a fiam, de még ő sincs el túl sokáig egyedül.
2009. júl. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!