Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg ennyire szűkre kell...

Tényleg ennyire szűkre kell húzni sok kismamának a nadrágszijat?

Figyelt kérdés

semmi rosszindulat,cikizés,nagypofájúság,dicsekvés..

csak a szivem szakad,h már a sokadik kérdés,h mikor érkezik a családi pótlék.mi sem vagyunk eleresztve,de van amire nagyon kell.nem tudok mindenkinek segiteni-csak olyan rossz ezt olvasni..


2009. júl. 8. 14:47
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
jah és örülj neki h nálad ez ilyen könnyen megy!Én azt hiszem nem csak a milliomos tehetős szülöknek lehet gyermeket vállalni ,mellesleg nagyon sok olyan családot ismerek akik szegény családból származnak és a gyermekeik főiskolai ,egyetemi végzettségüek akikre méltán büszkék lehetünk!Az én gyeremeim is fősulira járnak és hidd el hogy nagyon is nagy szükség van arra a havi ,,szaros ,,12 ezerre,ezt nem szégyenlem leirni és emelt fövel megyek végig bárhol ugyanis arra büszke vagyok h a gyermekeimet tanittatom és arra nevelem hogy hasznos tagjai legyenek a társadalomnak!
2009. júl. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

abszolút igazad van, Nagymama! :)

én pl. ebben a hónapban úgy vártam a csp-t, mint a Messiást!

mert bébiételre kellett, meg a saját kajánkra.

ja, az egészségpénztáras balhéhoz hozzászólva, nekem a munkáltatóm a béren kívüli juttatásomat oda utalja, és ezért roppant hálás vagyok.

2009. júl. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
sztem sokan voltunk mi már ezzel igy!Sajnálom azt az anyukát aki ilyen lavinát inditott itt el,én nagyon örülök h neki ilyen jól megy csak nem kellene másokat megbántani és lenézni azért mert várják azt a pénzt amit az állam biztosit a családoknak!Egyszerüen azt nem értem ha ilyen jól megy neki akkor miért kell mégis?Én ugy gondolom ezt a családi potlékos dolgot meg kellene egy kicsit szigoritani az olyan embereknek nem kellene adni akinek nincs rá szüksége!Üdv:Nagymama
2009. júl. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

szia Nagymama!

az előtted szóló vagyok

nekem az tette be a kaput, amikor azt írta, hogy 76 ezer ft, vagy mennyi az autóhitele....az ilyen tényleg ne írjon ide, meg ne is sajnáltassa magát a hitele miatt, mert nem volt kötelező audit venni :D:D

nekünk pl. nincs is autónk, még hitelre se udnánk venni

ja, és mindketten egyetemet végeztünk :)

sz.r ügy :)

2009. júl. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
0%

Nagymama!

Basszus miért kell annyira odalenni az ilyen olyan egyetemtől? Egyáltalán nem nagy cucc, tudom, mert nekem is van kettő, sőt a dr. is ott a nevem előtt.

DE! A Férjemnek egy sincs, mégis a dupláját keresi mint én.

Tehát rohadtul mindegy, hogy ki kit iskoláztat és mennyiért. Rátermettnek kell lenni, ez a lényeg.


A havi bevételünk most, hogy gyed-en vagyok 400e körül van, a csp-t mi sem vesszük fel, rögtön utaltatjuk a kislányunk számlájára a többi mellé.


Most majd azzal jössz, hogy nem jó helyre teszem? Adjam beteg gyereknek?

Nos, oda is adok. Az anyja kezébe.


Elégedett vagy?

És nem kell leszólni senkit azért mert nem szegény. Itt a válaszolók utálják azt aki nem csóró és ennek hangot is ad. Én téged sajnállak, hogy így megkeseredtél!

Na üdv!

2009. júl. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Állj meg drága dr.!Nem megkeseredett vagyok és itt sztem nem is erről van szó itt épp arról volt szó h lehurrogják aki szegényebb és igen is szüksége van arra a kis szaros 12-ezerre és ezen nagyon ki vagyok akadva!Nem kell megjátszania senkinek sem magát örülj neki h jól megy én nem is sajnálom senkitől sem ami jár az jár ,de nem kellene másokat azért büntetni mert szegényebb és szüksége van a pénzre!Drága doktorunk legyen szives visszaolvasni ki kit támadott és ki kit itélt el!Ha dr. létedre ennyi eszed van azt viszont én sajnálom de nagyon!Üdv:nagymama
2009. júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Csak egy hozzászlás!

És aki nem tudja fizetni a 76000 autó hitelt, még annak a gyermekvédelmi támogatás is jár! Mert hát szegény (ugye bejelentve nincs, adót nem fizet még annyit sem mint mi a gyedből)nem tudja a gyerekeit iskoláztatni, így ingyen könyvet is kap, mi meg a 75000 gyeddel túl vagyunk fizetve, mi nekünk egy iskolakezdésnél 40000 Ft!

2009. júl. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Nem jól látod nagymama!

Pont nem a gazdagok hurrogják le a szegényeket, hanem pont fordítva, mert nem tudják elviselni, hogy van akinek jól megy!

2009. júl. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
nem, drága, az ilyen stílust nem tudjuk elviselni mi, akiknek nem megy olyan jól. majd ha a cipőnkbe lépsz, akkor beszélgessünk, egyből másképp fogsz látni mindent.
2009. júl. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Most tényleg...ide írod, hogy szintén nem oszt, nem szoroz ez az összeg és lehet támadni, lepereg... miért provokálod a többieket? Szégyeld magad!

Nekünk volt olyan időszakunk,hogy szó szerint kenyérre kellett, most hál'Istennek jobban élünk. De ha annyi bevételünk lenne, mint amennyi nektek van, biztos nem írtam volna ide egy ilyen mondatot. De hát ugye a műveltség nem egyenlő az intelligenciával.

2009. júl. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!