Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 4 hónapos, egy hónap...

Babám 4 hónapos, egy hónap alatt 400g hízott ez elég? 3490g-mal született most 6640g.

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy elég. Az a lényeg, hogy ne fogyjon. Ilyenkor már nem híznak olyan ütemben, mint az első 2-3 hónapban. Az én lányom 5ről a 6. hónapra csak 30 dekát hízott. De azt mondta, hogy orvos, hogy rendben van. Már többet mozog, esetleg forog a tiéd is, meg ez a nagy meleg, lehet nem is eszik annyit.

6 hós babás

2009. júl. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3900grammal született most 4 honapos és 7200gramm és 72cm! Szerintem nagyon is jo!
2009. júl. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 4,5hós, 3500gr-mal született, most 6400gr.

Már mozgolódik,pörög-forog,ezért nem hízik nagyon. Azt mondta a doktornőnk múlt hónapban mikor izgultam én is,hogy korán kezdte az intenzív mozgást. Egészséges,mosolygós baba,nyugodt és fejlődik rendesen.

Szerintem neked sem kell aggódni. Lesz még ennél kevesebb is ha beindul a babád... :o)

2009. júl. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze,hogy jó!Az én kislányom 1 hét múlva 5 hós lesz és most 6670g és 68 cm.De az a lényeg,hogyne fogyjon ha gyarapszik és amúgy is minden rendben(kedve,kaki,alvás,stb)akkor nincs miért aggódni!
2009. júl. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A lányom holnap lesz 4 hónapos.

3950 gramm és 56 cent volt, amikor megszületett.

(3700 grammal jöttünk haza)

Vasárnap volt 5850 gramm és 65 cm.

Ebből látszik, hogy kezdetektől nem hízik sokat, havi szinten fél kiló körül.

Csak anyatejes.

Fordul hátról hasra, és vissza, állandóan izeg-mozog.

2009. júl. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ma voltunk doktornál ő sem mondta hogy kevés lenne de, utána találkoztam egy ismerőssel aki szerint ez kevés.....az én babóm is fordul hasra és vissza izeg mozog egész nap:)
2009. júl. 7. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!