Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg lehet a vállainál fogva...

Meg lehet a vállainál fogva emelni a babát?

Figyelt kérdés
Ha az ember meg akarja emelni a babát, általában a hóna alá nyúl és úgy emel. Van viszont, amikor ez nehezebben kivitelezhető én ilyenkor a vállainál fölülről fogom meg, a középső ujjam pedig a kicsi hónalja alatt van és így emelem meg. Érthető? Vagy nem? Soha eszembe sem jutott volna, hogy ez káros lehet, de nem rég rámszólt a sógornőm meg a párja, hogy ez nem tesz jót a baba vállainak. Nem vagyok biztos benne, hogy ők értenek hozzá, de elgondolkodtattak, és nyilván nem szeretnék rosszat tenni a kislánynak, aki egyébként 8 hónapos. Mit gondoltok?
2009. júl. 6. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi járunk gyógytornászhoz a fiammal,és ő azt mondta,hogy a kezeinél fogva nem szabad emelni,mert kiugorhat a karja vagy a válla.Szerintem ahogy te emeled úgy nem rossz.Csak ne rántsd meg hirtelen. :-)

2009. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. júl. 6. 20:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!