Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hetes babám miért nem...

11 hetes babám miért nem akarja emelni a fejét?

Figyelt kérdés
A nyakára volt tekeredve a köldökzsinór a szüléskor. Az elején utálta a hasonfekvést, most már megszokta valamennyire. Fel tudja emelni e fejét egyébként, de pár napja csak az egyik irányba hajlandó, vagy csak fekszik és nem csinál semmit. Ha ülésbe húzom, akkor megtartja, ha ölben van, akkor is nagyjából stabil. Ha hason van, akkor hernyózik inkább: emeli a fenekét és fúrja magát előre, kúszni próbál, mert vmit kinézett magának. Persze, alig halad vmit és ordít utána, mert ideges lesz. Ez a nem emelés normális vagy sem?
2011. máj. 7. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiamnál ugyanez volt a helyzet, utált hason lenni, belefúrta a fejét az ágyba, alig emelte, ha esetleg megemelte, csak egy irányba fordította. 9 hetes volt akkor. Én kerestem egy Dévény-tornászt itt a környékünkön és elvittem egy állapotfelmérésre, azóta hetente 1x járunk. Nagyon sokat segít, már magától hasrafordul, szinte mindig úgy van, nagyon ügyes, a fejét már az egekbe emeli:) A dévény mellett pedig nagyon gyakran hasra tettem. Most 4,5 hós

2011. máj. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!