Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség! Amióta gyermekem...

Segítség! Amióta gyermekem van, azóta nagyon feledékeny lettem! Olyan az agyam, mint a szita. Miért van ez? Van erre gyógymód?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Gyógymód: keresztrejtvény, sudoku...

Nekem terhesség alatt voltak ilyen problémáim.

:)

2009. júl. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az utóbbit nem szeretem,már unalmas a sudoku...Olvasok sokat amikor van egy kis időm.Azért köszi.
2009. júl. 5. 21:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Jajj, ne is mond, én teljesen ki voltam magamtól, hogy hogy lehetek ilyen. Régen minden ment precízen, meg volt szervezve stb.. Mikor megszületett a bébi meg minden borult, és mindent elfelejtettem, meg minden kusza lett... :) Most már jobb a helyzet már 9 hónapos, de még mindig van, hogy valaki mond valamit, és meg se hallom, vagy hallom de 2 perc és már nem is emlékszem rá. Hogy gyógymód van-e, nem tudom, próbálom megszokni :):)

2009. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötleteket nem tudok, csak csatlakozom a klubodhoz. Előtte még telefonszámot sem kellett felírnom, most viszont! Sokszor megrémülök! Azt gondoltam, szülés után jobb lesz! De nem! Mit is akartam írni? Ja, van úgy, hogy kimegyek pl. a konyhába, és fogalmam sincs, mit akartam, de nem egyszer, hanem akár reggel kiindulok, és nap közben többször ugyanazért, de még délután sem tudom, mit akartam! Azt magyaráztam be magamnak, hogy minden energiámmal, és agysejtemmel a bébimre tudok így koncentrálni. Nálam is valóban elmondható, hogy legközelebb a fejemet hagyom el! Nem tudom, mikor lesz jobb!
2009. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na jót nevettem most!Akkor nem vagyok egyedül,de ez borzasztó,mert én sem voltam ilyen :) Teljes mértékben a kisfiamra koncentrálok,semmi másra.Tudom,hogy ez nem jó,de nem tehetek róla!Azért jó lenne ha fogna az agyam egy picivel többet,és remélem,hogy fog ez még változni majd. :)
2009. júl. 5. 21:13
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szintén csak csatlakozni tudok.Azt hittem ez a terhesség jellemzője, és el fog múlni, de csak rosszabb lett. :-(

Párom szerint lassan orvosi eset vagyok, úgyhogy szerinte dokihoz kellene mennem ezzel.

2009. júl. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!