Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Merjünk Klímát szereltetni?

Merjünk Klímát szereltetni?

Figyelt kérdés
A férjemmel már 3 napja ezen "áll a bál". Én nagyon szeretném a lakást hűteni, Ő pedig ellenzi. Allergizál, izületi fájdalmak stb...tudom mindezt, de nem tudok aludni. Tetőtéri hálószoba 30-31 fok.
2009. júl. 5. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem merjetek! Nem jéghideg lesz úgyse a lakás. Kellemes, egészséges hőfokra állítsátok be, és nem lesz semmilyen gond. A babának se túl jó a nagy meleg.
2009. júl. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia!Nekünk is van.most épp 26 fokon van.Mi panelban lakunk a tetön,örület.Tudod állítani merre menjen a levegő.a mai világban mások sokkal károsabbak.
2009. júl. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is van 3 hónapos korától. Annyi a lényeg, hogy ne a babára fújja, de ezt úgyis gondoltad. Meg minden szezon elején ki kell takarítani. Lehet kapni légkondi takarító spray-t, mi minden tavasszal azzal átfújjuk, akkor nem a bacikat meg a port keringeti.
2009. júl. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy rakasatok.Mi is tetőtérben vagyunk gyerekszoba ügyileg meg hálószoba ügyileg és tuti.Lehütöm neki 23-25fok körül és semmi baja egész éjjel.Szomszédban nincs és éppen ma mondta hogy 33fokot mértek.Tragédia.Ne álljon a bál hanem vegyétek meg:)Nagyo megéri:)))))
2009. júl. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze.Nekünk is van(családi ház,az emeleten és a flszinten is van)pici kora óta használjuk.Az emeleten alszunk,most is megy...24 fokra van állítva,és még soha nem volt tőle baja.Ha minden szezon előtt kitisztítjátok,nem lesz baja.Az emberek nem a klímától betegek,hanem a benne levő kórokozóktól.Ez kivédhető a tisztítással.
2009. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!