Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El merjünk menni 3 napra...

El merjünk menni 3 napra nélküle? 15hós

Figyelt kérdés
Akadt egy munkalehetőségem és péntek estétől vasárnap délelőttig maradna a mamával.Eddig 3x aludt ott nála+pár délutánt töltött vele.Jól elvannak,eszik-alszik vele stb...csak aggódom,hogy ennyit még nem voltunk távol tőle.Ja,a párom is velem jön és külföldről van szó,nem lennénk a közelben,ha bármi lenne.Ráadásul holnap kapja meg a 15hós oltást is,amiről úgy tudom 7-10 nap után lehet magasabbláza.Nem állunk túl fényesen anyagilag,szóval nem tudom...
2011. febr. 21. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem fog neki ártani, ha 3 napra elmentek, és anyagilag nagy könnyebbség lesz nektek. Úgyhogy szerintem menjetek nyugodtan, a gyerek teljesen jól ellesz a mamával.

Ha a 15 hónapos oltás miatt aggódsz, akkor adassátok be neki a jövő héten, egy hét nem okoz problémát.

2011. febr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is menjetek nyugodtan. Egy ilyen utazás sokkal jobban megviseli a szülőket mint a gyereket. Az oltást meg valóban megkaphatja pár nap késéssel is. Nyugi nem lesz semmi baj.
2011. febr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy holnapra kaptunk időpontot a dokihoz és most gyógyult meg,2 hétig beteg volt.Köhögött stb.Nem szeretném elhalasztani az oltást.

Nagyon bizonytalan vagyok.

2011. febr. 21. 09:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a 3 nap nem lesz a világvége. Menjetek nyugodtan. Egyszer hozzá kell szokni, hogy nem lehettek mindig vele... Lassan jön a bölcsi, ovi, ott is ez lesz.
2011. febr. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Olyan lelkiismeretfurdalásom van,hogy hihetetlen.Ugyan Őt is érintené ugye ha több pénzünk lenne.Ti hagytátok már "magára" több napra?
2011. febr. 21. 09:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak helyzetek amikor meg kell tenni. Ne legyen lelkiismeret furdalásod. Térjetek haza valami érdekes játékkal, és akkor talán te is jobban megnyugszol. Gondolj arra, hogy érte teszed és nem ellene.
2011. febr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A lányom most kapta meg a 15 hós oltást, 1 hónapot csúsztunk, mert beteg volt.

Direkt megkérdeztem az orvost, mire számíthatunk mellékhatásként, azt mondta, nagy valószínűséggel semmire, nagyon ritkán fordul csak elő hőemelkedés ennél az oltásnál, láz meg szinte kizárt.

Ha igaza van, akkor nektek sincs miért félni emiatt;-)

2011. febr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!