Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babával el merjünk...

5 hónapos babával el merjünk indulni?

Figyelt kérdés
A rokonokhoz mennénk és 2,5 órás az út autópályán. Tapasztalatokra lennék kiváncsi, hogy hasonló korú babátok hogy bírta az ilyen hosszú autókázást. (el merjünk-e indulni vagy inkább ne)
2010. júl. 18. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
mi 2 hónapos babával mentünk 1,5 órás útra.legyen nálatok víz és szerintem mehettek.
2010. júl. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, az enyém most lesz 6 hós egy hét múlva és holnap irány a Balcsi Debrecenből:)

Kaja, játék, innivaló.

2010. júl. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 hónaposan is vittük már 2 hetente 2-3 órás utakra..szerintem nyugodtan induljatok el..semmi gond nem lesz..mi lenne?a kisfiam most 6 hónapos...még mindíg majdnem végig csucsuzza az egész utat!!
2010. júl. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem simán. Nagyrészt aludni fog. Mikor úgy van megálltok, kicsit kiveszed a hordozóból, megeteted, stb. 2 és fél óra nem olyan sok.
2010. júl. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 hós babával mentünk először hosszabb útra anyuámékhoz (szintén 2-2,5 óra). Végigaludta az utat, lényeg hogy mielőtt indultok adj neki enni és az autó mozgása el fogja ringatni. Mi azóta havonta járunk haza és semmi baj nincs. Most sokkal könnyebb velük utazni, mint mikor kb. egy évesek és nem lehet őket le se kötni mert az autóban ülés nem igazodik a mozgásigényükhöz :-)))
2010. júl. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most menjetek, mert később rosszabb lesz. A miénk 1,5 hós volt, amikor először 2 órás útra vittük, de 2 hetesen már hetente vittük egy órás útra (nagyszülőkhöz). Akkor még aludt. Most 10 hós és kész kínszenvedés, mert már ügyesen áll egyedül és imád mozogni, és nem akar megülni a székben, állandóan üvölt, már 20 perc után is, hogy ki akar szállni. Szóval most menjetek, amíg még nyugton van. :) Jó utat!
2010. júl. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
persze, simán! szoptatás után rögtön induljatok, így talán megússzátok az etetés miatti megállást, ha meg tápszeres akkor még annyi gond sincs, ők általában hosszabb ideig bírják evés nélkül. legyen nálatok csörgő, játék stb., víz vagy tea, ha iszik ő is, pár textilpelus, pelus, váltás ruha (sose lehet tudni mi, hova folyik ki-be). az én babám mindig elalszik, mire ráhajtanánk a pályára, szerintem minden rendben lesz! jó utat!
2010. júl. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!