Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hazamehetek a kisbabámmal a...

Hazamehetek a kisbabámmal a kórházból, ha neki súlyos sárgasága van? Ez veszélyes lehet? 2hete vagyok már kórházban, és már nagyon elegem van!

Figyelt kérdés

Ha aláírom,hogy saját felelősségre hazamegyünk,az

felelőtlenség lenne???

Veszélyes ez a súlyos sárgaság?


2012. jún. 17. 14:01
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
köszi;)
2012. jún. 17. 15:54
 12/21 anonim ***** válasza:

ha éjszaka romlott az állapota akkor igen, nagyon nagy felelőtlenség lenne hazamenni.

de gondolom ezt te is tudod, csak egy kis biztatásra van szükséged!

szóval kitartás, biztos hamar rendbejön a babád addig pedig próbálj meg sokat pihenni!

2012. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

nyugalom minden rendben lesz,de most a picidnek kórházban a helye.

benned most tombolnak a hormonok,ami szintén természetes

elhiszem h eleged van,kórházba voltam nem rég a fiammal 1 hetet rota miatt,én is alig vártam,h hazajöjjünk.

kitartás,mielőbbi gyógyulást a babádnak! és sok -sok tejcsit

2012. jún. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszi!Nagyon nehéz már.....
2012. jún. 17. 16:28
 15/21 anonim ***** válasza:
Valahogy kikell bírnod. Én 10 napot voltam benn a babámmal.Hálistennek nem került kékfény alá. De úgy tudom ha a fény nem segít, akkor vércserére kerül a sor.Nemhiszem, hogy hazaengednének ha rosszabb lett az állapota.Kitartás és jobbulást a babádnak.
2012. jún. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Tarts ki,veszélyes lenne ha haza mennétek!
2012. jún. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani, hogy tarts ki! Megértelek, hidd el, koraszülött babámat 3 hónap múlva hozhattam csak haza, és bár közben én hazajöttem egy időre, utána még vissza kellett mennem, és 3 hetet bent tölteni újra... nagyon nehéz, az embernek a szíve szakad meg az otthoniak után is, tudom! Engem a kislányom és a férjem várt haza akkor, a lányom már nem értette az egészet, a végén alig akart beszélgetni velem... Szóval a lényeg: azóta eltelt 1 év, és úgy gondolunk rá vissza mindannyian, hogy de ügyesek voltunk, hogy kitartottunk, és megérte!! Ti is elfelejtitek majd hamar a kezdeti nehézségeket, és boldog család lesztek, csak még pár napig tartsatok ki!!
2012. jún. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ne rémisztgesd már !!! A kékfénnyel semmi baj ,hamarabb ürül a bilirubin.
2012. jún. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Itthon vagyunk!!

Köszi a biztatást!! :))

2012. jún. 20. 17:14
 20/21 anonim ***** válasza:
De jó!! Boldog babázást nektek, és nagyon jó egészséget a továbbiakban! :)
2012. jún. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!