Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hazamehetek a kisbabámmal a...

Hazamehetek a kisbabámmal a kórházból, ha neki súlyos sárgasága van? Ez veszélyes lehet? 2hete vagyok már kórházban, és már nagyon elegem van!

Figyelt kérdés

Ha aláírom,hogy saját felelősségre hazamegyünk,az

felelőtlenség lenne???

Veszélyes ez a súlyos sárgaság?


2012. jún. 17. 14:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maradj bent a kórházban addig, amíg jobban lesz a babád. Nem tudom milyen következményei lehetnek a nem kezelt sárgaságnak, de nem véletlenül nem adják haza a babádat.
2012. jún. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Jó helyen vagy .Én sokat sírtam mert előtte 3 hetet utána 2 t bent lenni nagyon sok + a hormonok.

De a babád a legfontosabb.

Nekem azt mondták örüljek ,mert ha kiengednek minket és visszakerülünk a sárgaság miatt már nem a baba mama osztályon leszünk, hanem sokkal rosszabb körülmények között , csupa más beteg gyerekkel...

2012. jún. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy veszélyes, ha nem eszik eleget, ki is száradhat. Elhiszem, hogy eleged van, én is kórházban vagyok a 2 hónaposommal, nem életem legvidámabb időszaka, de most Ő kell, hogy a legfontosabb legyen. Hidd el, nem viccből tartják bent.
2012. jún. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én megértem, hogy már mehetnéked van, de ez most nem rólad szól, hanem a kisbabádról. A kórháznak sem érdeke, hogy napokig ott tartson feleslegesen, örülnek, ha felszabadul egy hely és egy gonddal kevesebb zúdul a vállukra. Ez nagyon nagy felelőtlenség lenne részedről, gondolom tájékoztattak, hogy a babád éretlen idegrendszer sejtjeit is súlyosan károsíthatja a túlzott sárgaság. Bírd még ki azt a kis időt, próbálj meg sokat pihenni, mert otthon már úgysem fogsz tudni. Gondolom most jó sokat alszik a babád a sárgaság miatt, szóval gyűjtsd inkább az erődet és ne idegeskedj, mert csak magatoknak ártasz vele. Én kifejezetten örültem, amikor még 2 napot bent maradhattam a kórházban, nekem is besárgult a babám, mert iszonyatos fájdalmaim voltak és jó volt, hogy a nővérek gondját viselték a kicsimnek, szoptatásra hozták be, olyan sokat számított az a két nap, hogy egészen feltöltődve mentem haza.
2012. jún. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Durva lenne, ha emiatt hazamennél. A babád legyen az első!!! Neki kórházban a helye. A sárgaság a májfunkció problémáját jelzi, csak ott tudják ellátni. Tarts ki!
2012. jún. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Már ki vagyok merülve teljesen ettől a kórházi léttől,megpróbálom összeszedni magam!

Szoptatásra ideadják,de eddig 3 napja csak uv-s kocsiban volt.

Ma tették át nagyobb teljesítményű lámpa alá,mert romlott éjjel az állapota..... :((

2012. jún. 17. 14:24
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Reméljük, hamarosan minden rendbe jön. Használd ki tényleg az időt, pihenj,beszélgess más anyukákkal, olvasgassál.

Nekem otthon a négy fal között leginkább az emberekkel való beszélgetés hiányzott a legjobban, 5 hétig nem mentünk utcára, mert nagyon rossz idő volt, ráadásul én a kórházban biztonságban éreztem magam, mert tudtam, ha bármi kérdésem van a kicsivel kapcsolatban, segítenek (első baba). Otthon sokszor volt, hogy kétségbe estem, mert nem tudtam még az elején, hogy éppen miért sír, mi lehet a baj, eleget evett-e, nem fáj-e valamije, 10 percenként rohangáltam be hozzá, hogy nem-e lázas, vesz-e levegőt... tiszta őrület volt.

Minden jót Nektek!

2012. jún. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Jobbulást a picinek!!!


Mindenképpen maradj, hidd el, tudják ők a dolgukat és valóban nem fognak ott tartani "feleslegesen".


De mitől sárga ennyire,eszik rendesen, mit mondanak???

2012. jún. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Utolsónak:eszik rendesen,van tejcsi,azt mondják,hogyNem kell megijedni,ez természetes,meghogy

majd holnap.de ezt már napok óta,és ezért sokat sírok!

A férjemet is megviseli,mert 2 hete egyedül él....

köszönöm a válaszokat,mert erőt adnak!! :)

2012. jún. 17. 15:17
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon megértem a helyzetedet, pedig mi csak a kötelező 3 napot töltöttük a kórházban, de már az is megviselt. :-( Én is azt mondom, hogy mindenképpen maradjatok bent a kórházban, ott tudják a legtöbbet tenni azért, hogy mielőbb hazamehessetek!
2012. jún. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!