Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kétgyermekes anyukák! Mennyire...

Kétgyermekes anyukák! Mennyire nehezebb két gyerekkel mint egyel?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy szeretnék-e második gyereket. Lányom most 15 hónapos, és sokszor úgy érzem, hogy mindent kivesz belőlem, és nem bírnék még egyel. Ilyen érzéssel ne vállaljunk még egy babát? Mindenki azt mondja, hogy úgyis csak a szép, jó dolgok maradnak majd meg, és az elején nehéz, de nem akarok rosszul dönteni. Mi van, ha nem vállajuk be és később megbánom, és akkor már majd késő lesz (pl. 35 év fölött), és ha bevállaljuk és úgymond "megbánom" mert nem bírok két babával (ami a babának sem jó). Jajjj, tanácstalan vagyok. Ti hogy döntenétek?
2009. júl. 5. 13:07
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem most lesz 11 hós a babám, kb 7 hetes terhes vagyok. Bevallom kicsit félek, hogy hogyan lesz a kettő kicsi bébivel, de így terveztük őket és nagyon szerencsések vagyunk, hogy össze is jött elsőre mindekettő. Szóval sztem más is ügyesen végigcsinálta, sztem én is és Te is ügyes leszel... :-))

2009. júl. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Neked is nagyon köszi a választ!
2009. júl. 5. 22:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!