Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Magára hagyod alvó pár hónapos...

Magára hagyod alvó pár hónapos babádat amíg leviszed a szemetet, megnézed a postaládát?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 10:15
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
8, akkor már ketten vagyunk :).
2012. jún. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Már 3 éves a fiam ugyan, de még nem hagytam magára úgy, hogy én ne legyek a lakásban.

Társasház 1. emeletén lakunk, a kuka az udvar elején a nagy kapunál van, kívül egy elkerített részen, igaz nem lenne több 3-4 percnél az egész, de nem vittem még le szemetet, úgy hogy ő aludt.

Postaláda a földszinten, de nem várok sürgős küldeményt, ami ne érne rá addig, míg felébred.

2012. jún. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Kertes házban lakunk, kiviszem a szemetet is, megnézem a postaládát is, és ha esetleg csenget valaki, azért is kimegyek a kapuig, hogy megnézzem, ki az. Ez mind kb 1 perc, ennyi idő alatt nem hiszem, hogy bármi baja történhetne a kiságyban.
2012. jún. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
8 vagyok. Én is vittem már magammal mindenhova, de ebben az esős időben inkább átszaladok egyedül vásárolni. Akinek nincs segítsége az rákényszerül hogy 1x-2x otthon hagyja.
2012. jún. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Nem vittem még le szemetet mikor aludt, mert minden reggel a férjem viszi le...De nem is merném a figyelmetlenségem miatt.

Volt már olyan, hogy úgy vittem ki a szemetet, hogy a kulcsot bent felejtettem és kívülről nem lehet kinyitni az ajtót. Na ekkor még nem született meg a baba és a szomszéd is otthon volt így csavarhúzóval megoldotta a problémát, de én nagyon félek, hogy ily módon becsuknám a fiam és ha a szomszéd nincs otthon?

Persze ha nem ilyen lenne az ajtó akkor nem problémáznék, de ugyanakkor ezt biztonságosabbnak érzem.


Nekem az volt a durva amit a barátnőm mesélt, hogy reggel elszaladt a tescoba és otthon hagyta az 1 éves gyereket a kiságyban mikor ébren volt. Na ő addig üvöltött amíg haza nem ért anyuci. 1,5 órán át, mert nem akarta felöltöztetni télen, az sok idő.

2012. jún. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
27%
sose hagynám magukra őket. annyira nem lehet rossz az idő,vagy fontos egy bevásárlás
2012. jún. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Igen. főleg ha csak pár hónapos. Nem történhet baja, nem mászhat el, stb. A szemetet kivinni úgyis max. 2 perc. Ennyivel wc-re sem mehetne el az ember...
2012. jún. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Ismét 8 vagyok. Lehet olyan fontos a bevásárlás ugyanis nálunk ha nem megyünk reggel fél 8ig a boltba, akkor már nem kapunk kenyeret. Ilyen egy kis falu....
2012. jún. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
9 hónapos a kislányom és ha alszik a kiságyban magára hagyom. Semmi baja sem lesz amíg kiszaladok a szeméttel vagy elintézem a postást. És akkor is megteszem ezeket, ha ébren van. Ezek a dolgok max. 3 percet vesznek igénybe és ennyi időt már el kell, hogy töltsön egyedül. Persze ő még nem tud felállni.
2012. jún. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
68%
Igen , de csak akkor ,ha a rácsos ágyban alszik. Szerintem nem lehet mellette ülni a nap minden egyes percében ezeket a feladatokat is el kell végezni .
2012. jún. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!