Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Magára hagyod alvó pár hónapos...

Magára hagyod alvó pár hónapos babádat amíg leviszed a szemetet, megnézed a postaládát?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 10:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Kertes házban lakunk, így nem kell levinnem semmit. De ha panelban laknánk, akkor sem hagynám egyedül. Tuti akkor történne valami, amilyen peches vagyok... :)
2012. jún. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
65%
Panelban lakunk, így a postaládát nem, de a szemetet ki szoktam vinni addig, amíg alszik, mivel kb. 3 méterre van az ajtótól a szemétledobó:)
2012. jún. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
77%

Igen!

Kertes ház, tehát a kapuig, ha jön a postás, vagy a szemetesig elmegyek!

Szépen alszik a kiságyban, nem értem mi baj lehetne pár perc alatt.

Ennyi erővel akkor éjjel is lehet baj, amikor nem vagyunk a szobában!

2012. jún. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%
társasházban lakunk,tetőtérben..És amíg alszik addig végzem a házimunkát...a szemetet is akkor viszem le,ami kb. 30 másodpercet vesz igényben..mosogatást sem hagyom abban 1 percenként hogy rápillantsak.bébiörző bekapcs:) és hallom ha mocorog.....
2012. jún. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 oooopti ***** válasza:
82%
ennyi időre, igen.
2012. jún. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
82%
Csak akkor tudom elvégezni a dolgom, ha alszik, amúgy nem, úgyhogy amint szundi van én már rohanok is, de figyelek a hangokra és ha nyöszörög bemegyek.
2012. jún. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
85%

persze, hát ez a művelet kb egy perc, leviszem és közben kinyitom a ládát. Bébiőrző nálam.

( pedig amúgy parás vagyok, de pl ha csomagot hoz a postás akkor enyi erővel azt se tudnám átvenni, mert egy percre sem merem magára hagyni?)

2012. jún. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
60%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Én is akkor tudom a dolgomat végezni amikor alszik. Még a boltba is elszaladok (szomszédban van).
2012. jún. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
62%
Ez lesz a 0% válasz, de én már a ház aljában levő boltba is leszaladtam.
2012. jún. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Kerria ***** válasza:
68%

Nem, a szemetet a férjem viszi ki reggelente, vagy ha kell akkor este is. A postással mindig sétálás közben találkozunk, így ez letudva (ha valamiért nem sétálunk akkor, akkor sem csenget be, mert tudja baba van..). A postaládát pedig párom ellenőrzi mikor hazajön.


Ez az általános menetrend. Nyilván ha szép idő van, akkor a szemét kivitelét, postaláda ürítést sétálással egybekötve oldom meg.


Szörnyen parás anyuka vagyok :( (sajnos), így nem tudom őrizetlenül hagyni még.... törekszem rá, hogy lazább legyek, de Anyósom, és Anyukám is olyan helyeken dolgoztak, hogy el vagyok látva rémtörténetekkel... na de ez az én keresztem.


Látom megy a pontozgatás, szerintem akinél egy szemét levitel nem tart tovább, mint egy wc-re menés, az nyugodtan menjen le, persze helyezze olyan helyre a babát, ahol nem lehet baja... Vagy aki nem hagyja magára a babát, az wc-re sem megy el?

(nekem már ez is úgy időzítődött, hogy este, amikor a Párom itthon van)

2012. jún. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!