Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a frontérzékenység tünetei?

Mik a frontérzékenység tünetei?

Figyelt kérdés
13 hónapos kislánynál mi lehet a jele? Ez? Mikor még a hasamban volt, a hidegfront közeledtével "ki akart ugrani". A nőgyógyász mondta, hogy biztos frontérzékeny lesz. Ma egész nap visított, hisztizett, semmi sem volt jó, csak, ha felvettem. Még játszani se lehetett vele, mert tombolt.

2012. jún. 12. 21:40
 1/2 alaszka ***** válasza:
Az én lányaim, mind a kettő hidegfront érkezése előtt született. A nagy a novemberi havazás érkeztével, a kicsi pedig júniusban egy kánikula utáni, csattogós, viharos éjjelen. :) Én pedig 16 éves korom óta migrénnel küzdök, ami rendszerint a markáns hidegfrontok előtt 1-2 nappal jelentkezik, szóval úgy gondolom, ez a hajlam öröklődik. A nagylányom van mikor a frontok előtti nap kifordul önmagából hisztizik mindenért, toporzékol, a kicsi pedig egész éjjel forgolódik, felül álmában, felsír, és nappal is állandóan ölbe mászik (1 éves).
2012. jún. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Aha, akkor ez lesz az :)
2012. jún. 12. 22:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!