Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekcémás babapopsi. Nem akar...

Ekcémás babapopsi. Nem akar elmúlni! Nektek sikerült megszabadulni tőle? Adjatok tippeket, mi használt egyáltalán?!

Figyelt kérdés

Volt a térdhajlatban is de az elmúlt. A popsiján 2 hónapja jött ki. Azóta se jöttem rá mitől, hiába kísérleteztem, egyik nap pirosabb, máskor kevésbé. Most jön a foga és az meg még rátesz egy lapáttal. Sokszor sírás a peluscsere vége.

Mivel segíthetnék rajta? Most elocomot használunk meg vmi sárga gyógyszertárit.


2009. júl. 3. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Az én babám is ekcémás, az egész testén. Ami nekünk bevált, az a Pelsano termékek. Van fürdőemulziója, ezt elég egy hónapban 1 flakonnal használni, ez kb 1 hétig elég, és helyrehozza a bőrét. És van krémje is, ezzel kenegetem ha nagyon kijön, 1-2 nap és szebb lesz. A fürdőemulzió 1700 ft körül van, a krém 1000 ft. Kicsit húzós az ára de nekünk segített. Vagy még azt tudom ajánlani, ha hidrofiles(gyógyszertári) krémmel fürdetsz, azt nap közbe is kenegetheted a popsijára, nem kell lemosni. Vékonyan kend be. Az a lényeg, hogy ne hagyd kiszáradni, kenegesd gyakran.
2009. júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szia!Az én kisfiam 18hónapos és 1éves kora óta küzdünk pelenka ekcémával sajnos!Hol eltünik hol vissza jön!A doktornö szerint ez mig nem lesz szobatiszta sajnos igy is marad!Nekünk nagyon bevált a Linola termékcsalád!Van fürdetöje,samponja,krémje mi azt használjuk és nagyon bevált!Nem olcsó de ha jó akkor kell!A doktornö nekünk ezeket tanácsolta:a baba nem fürödhet sokáig a kádban max.7-8perc,semmilyen fajta popsi törlökendö csak sima csapviz,semmilyen illatosított fürdökrémek.

Remélem tudtam segíteni és mielöbbi gyógyulást Nektek!

2009. júl. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sudo krém, de nekünk a gyerekbőrgyógyász segitett igazán (az herpesz volt), valami spéci kikevert krémet irt fel, azóta semmi gond. Nem tudtok elmenni hozzá? azért is lenne jó, hogy hátha véglegesen ki tudja kezelni egy szakorvos, hogy később ne maradjon meg neki.

Egy 3 hós baba anyukája

2009. júl. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!