Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Babapocaktól" hogyan lehet...

"Babapocaktól" hogyan lehet megszabadulni?

Figyelt kérdés
Kisfiam 18 hónapos és én még most sem vagyok elégedett magammal.3kilóval vagyok könnyebb,mint a terhességem kezdetén,de nekem mégsem tetszik az a kis pocak ami ha felveszem a nadrágjaimat ráplöttyed a gatyámra,és ha leülök úszógumim van.Nem dúrva,csak nem vagyok kibékülve vel.
2010. aug. 26. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így voltam, mint te. Kevesebb kiló voltam, mint teherbeesés előtt, de a kis pocak ott maradt. Nekem csak úgy ment le, hogy felüléseket végeztem. Nem kell túlzásba vinni. Én úgy csináltam, hogy már miután lefeküdtem este, csináltam 20 felülést, szép kényelmes tempóban. 3. nap után már annyira könnyen ment, hogy megemeltem 30-ra az "adagot", de csak azért, mert simán bírtam. 3-4 hét alatt lement, és most szép lapos.
2010. aug. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló igen nagy mázlista... Én sajna nem ebbe a kategóriába tartozom, nem akar eltűnni a poci. De dolgozom rajta, most éppen Czanik Balázs capoeira aerobic dvd-it töltöttem le, és arra nyomom.
2010. aug. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!