Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen számnak kell a babyhord...

Milyen számnak kell a babyhordozon lenni ami elfogadott vagy csak arra az autokra vonatkozik ahol van légzsák? Zita

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Az E3 és E4 jelzésűek az elfogadottak. Az E1 vagy E2 már nem!
2009. júl. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól írta az első válaszoló, E3 vagy E4. Minden autóra vonatkozik, nem csak a légzsákosra. Ahol az anyósülésnél is van légzsák ott arra kell figyelni, hogy csak akkor teheted arra az ülésre a babát, ha ki van kapcsolva a légzsák.
2009. júl. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem írtál e-mailt, hogy mi van, ha e11 van rajta. A miénken így van: E4, ezért írtam neked az első válaszomban így. De a tiéteken ez másképpen szerepel! Jó az E11 is!

Nézd meg ezt az oldalt:

[link]

2009. júl. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint nem azt a számot kell nézni hogy E1 vagy E11 hanem ami ez alatt van értem akkor jo az enyém is mert ott 03 van nagyon sokat segitettél köszi szépen megnéztem azt az oldalt és az
2009. júl. 4. 06:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!