Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem kikapcsolható elől a...

Nem kikapcsolható elől a kocsiban a légzsák. Ti mit csináltatok, hátra raktátok a babát a hátsó ülésre?

Figyelt kérdés
Ott van isofix rögzítőnk. Kicsit izgulok, hogy hogyan fogom látni a babát, ti hogyan oldottátok meg. Muszáj lesz egyedül is mennem vele, nem tudok hátra ülni.
2010. ápr. 17. 07:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ahogy írod, hátra raktam. Én az anyós ülés mögötti ülésre kötöttem őt be. Sajnos fél éves koráig nem láttam mit csinál. De meg lehet szokni. Az első utak lesznek nagyon rosszak, de meg fogod szokni. Vagy vehetsz egy erre kitalált tükrös megoldást: Tiny Love Frog Kick Mirror. A visszapillantó tükörből a békán keresztül látod a kisbabád. Nagyon hasznos, én elég későn vettem, de még így is örülök neki.


Nem lesz semmi gond. Az én fiam ráadásul képes torkaszakadtából üvölteni az autóban. Ilyenkor mindegy, hogy mellette ülök-e v. sem, csak kicsit nehéz elviselni.


Ja, és még cumit visszaadni is pik-pak megtanultam hátranyúlva :).

2010. ápr. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

Mit kell rajta nézni? Nekem hármasikreim vannak, egyértelmű, hogy ők vannak hátul, én elöl (főleg, hogy nálunk sem kikapcsolható), de soha nem izgultam, hogy mi van velük. Nem adok a kezükbe olyan dolgokat, amivel megsérthetik magukat, ha meg valami gond van, pl. fulldoklik, akkor azt hallja az ember. Ha elöl ülne, ha hátul, akkor se tudnál gyorsabban segíteni szerintem.

Szóval én azt nem értem, hogy mi történhet velük, ami miatt aggódnom kellene? VAgy ennyire béna vagyok?

2010. ápr. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem is hátul volt,a pirosnál még nézegettem hátra,de már az autópályán nem tudtam.mikor szemébe sütött a nap,megálltam,megigazítottam és mentem tovább.
2010. ápr. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mindenképp hátra raktam, mivel a légzsák megölheti, én 3 hetes gyerekkel mentem így először, egyedül, az első pár út para, utána megszokod, egyébként lehet kapni pont erre a célra plusz tükröt, amit a babára állíthatsz
2010. ápr. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hátul van a babám. Én vettem olyan tükröt, amit az egyik válaszadód írt, mostmár hosszabb útra is el merek menni vele egyedül.


*Sz*

2010. ápr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én lányom hátul ül, 16 hónapos. Mindig én vezetek, megszokta ő is, meg én is. Menet közben nincs ivás, nincs evés (nehogy félrenyeljen vagy valami). Próbálom úgy időzíteni az utazásokat, hogy az alvásidejére essen. De ha ébren is van, jól elvan hátul.
2010. ápr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is az anyós ülés mögé tettem.Lámpánál,álldogálásnál hátra nézek.Be van kötve,mindig fog valami játékot,nem nagyon lehet baja.Én is örülnék de szerintem ő is ha előre ülhetne,de nem kikapcsolható a légzsákunk.
2010. ápr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a megértő(!) válaszokat, megnézem a tükröt.

Sokat segítettetek!

2010. ápr. 19. 09:55
 9/9 A kérdező kommentje:
És már be is szereztem.. lehet, hogy hülyeség, de engem nagyon megnyugtat. Köszönöm a tippet!
2010. ápr. 19. 15:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!