Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz, hogy a gyerekülést/babah...

Igaz, hogy a gyerekülést/babahordozót csak akkor nem szabad az anyósülésre kötni ha van légzsák?

Figyelt kérdés

Természetesen menetiránynak háttal akarom bekötni de ha egyedül vinném valahova akkor úgy tudok csak időnként ránézni ha ott van a mellettem lévő ülésen.Nincs légzsák ott.Én úgy tudom lehet de erősítsetek meg légyszi!

Ja, ez még a legkisebb, azt hiszem inkább babahordozónak hívják az ilyet.


2009. ápr. 23. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen!Ha nincs légzsák akkor menet iránynak háttal bekötheted a hordozót az anyós ülésre!Én is így csinálom ha csak kettesben megyünk valahova a babával.

3 hós kisfiú anyukája

2009. ápr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen akkor lehet, ha nincs légzsák, vagy ha van is, akkor kikapcsolható.
2009. ápr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Megnyugtattatok!
2009. ápr. 23. 12:52
 4/4 anonim ***** válasza:
A babahordozót valóban lehet menetiránnynak háttal, ha nincs légzsák, viszont a nagyobb gyerekülésekre rá van írva, hogy kizárólag menetiránnyal egyezően fordítható, úgyhogy akkor viszont (mivel nincs légzsákotok), valószínűleg biztonságosabb lesz majd hátul.
2009. ápr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!