Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most mi lesz? Nem lesz baja?...

Most mi lesz? Nem lesz baja? Mit csináljak? Totál aggódom érte! Nyugtassatok meg kérlek!

Figyelt kérdés
Lenyelt az 1 éves kisfiam tegnap késő este egy töltőtoll lecsavarható fejét (azt a rész, ahol kijön a hegye a tollnak). Ez úgy kb 1 cm...Apa mellől elcsente a tollat és elkezdett vele játszani, én épp fürcsiztem. Totál nem értem hogyan tudta lenyúlni, és szétcsavarozni. Ez most már mindegy, de lenyelte (azt hiszem). A rugós részt legalábbis a szájából szedtem ki, de a toll első fele nem volt sehol! Átkutattam érte mindent, de az a gyanúm, hogy azt megette..Borzasztóan szar anyának érzem magam emiatt, lelkiismeret furdalásom van. Ugye nem lesz tőle nagy baja? Kikakilja igaz? Mással is előfordult már? Anyósom eü-s dolgozó, ő nyugtatott meg, de én teljesen kétségbe vagyok esve. Törpének látszólag semmi baja, nem fáj semmije sem. Ma szerintetek ki is kakilja? Mennyi időt kell várni rá? szörnyen érzem magam!
2009. júl. 3. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, nem akarlak megijeszteni, de szerintem jobb lenne orvoshoz fordulni inkább ezzel. Csinálnak egy uh-t és úgy legalább látják, ha valóban lenyelte és megmondják, hogy mi a teendő. Szerintem inkább fordulj orvoshoz, mint hogy valami belső sérülést okozzon, hiszen ennek van hegyes-élesebb része is.

De az is lehet, hogy csak szimplán nem találtátok meg, de azért jobb a biztonság.

De lelkiismeret furdalásod ne legyen, ez sajnos bárkivel előfordulhat.

2009. júl. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem volt megnyugtató, amit írtam, de szerintem te is hamarabb megnyugodsz, ha látja egy orvos és nem kell akár 2 napot is várni arra a kakira.
2009. júl. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, nem árt az orvos. És ne te érezd magad szar anyának, ha te fürödtél és apa "vigyázott" rá és ráadásul tőle vette el a tolat...
2009. júl. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyetértek az előzőkkel, vidd el dokihoz.

Bárkivel előfordulhat ilyesmi!

2009. júl. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért majd írd meg, hogy mi volt!
2009. júl. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!