Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 10 hetes kisbabámnak 38...

A 10 hetes kisbabámnak 38 fokos láza volt tegnap éjjel. Nagyon aggódom. Meddig tart még felépül? Kérlek nyugtassatok meg.

Figyelt kérdés
Elvittük az orvoshoz. Nem mondott semmi okosat, állítólag vírus. Az orra be van dugulva és aluszékonyabb, láza azóta nincs. Szépen, sokat szopik. Sokkal jobban van.
2009. febr. 22. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Még verseny (gyereknevelési, gyerekeknek) előkészítőn mondták, hogy 38 fokik még nem kell gyógyszer és a többi, elég egy hidegvizes fürdő. 38 fok felett viszont már kell csillapítani. És a másik: sokat isznak a babák ilyenkor, mert párolog a testkből a folyadék.
2009. febr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

visszaszámoltad a fél fokot?mi is voltunk igy,sok folyadék,nagyon jo h szopizik.én éjszakára csepegtettem az orrába és igy nyugodtabban aludt.meg használtam orrszivo porszivot és 3 nap után jol volt.

jobbulást a picikédnek

2009. febr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! Az ilyen pici babáknak nagyon hamar felszökik a lázuk. Ha jól eszik, alszik, akkor nincs gond. Hamar túl van rajta. Az orrát orrsprayzd, szívd neki, jobban fogja magát érezni tőle. nagycsaládos anyuka
2009. febr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!