Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek a laminált padlóra,...

Mit tegyek a laminált padlóra, a takaró alá, hogy ne csússzon el, ahogy kúszik a lányom?

Figyelt kérdés
Habtapi kivételével-abból elég sok kellene a szobára...Köszi
2009. júl. 2. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is próbálkoztam sok mindennel, végül megvettem a habtapit, de csak a kisebb szobába, mert elég drága. 4000 ft volt a 26 db-os, viszont szuper. Még ha a hintalóról is lepottyan nem üti meg magát.
2009. júl. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez jóóó kérdés.... Mennyi idős a babád? Kell az a takaró??? Esetleg szőnyeg?? De próbáld ki a kétoldali ragacsot, de szerintem nekik semmi sem akadály. Én is leteritettem neki akár takarót, plédet mindent összegyürt, és lemászott róla, és feladtam.
2009. júl. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
5 hós és most kúszik egyfolytában.
2009. júl. 2. 16:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Én vettem egy akcios szőnyeget rá, mert a laminált padló elég kemény. Nemárt beruházni vagy szőnyegre vagy habtapira, mert még hónapokig kuszik-mászik, majd feláll, na akkor jönnek a nagy borulások, seggreülések.:) szóval a takaró nem az igazi...
2009. júl. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vegyél egy massziv, de egyszerű szőnyeget...most komolyan. Az viszonylag védi a babát, lehet tisztitani, a kicsinek sem kellemetlen, mert annyira nem kemény (nekünk is laminált padló van, az Auchan-ban vettünk egy tök egyszerű, olcsó szőnyeget -kb. 3500 Ft-ért, bevált).

A takaró csúszkálni fog.

Ha nem akarsz szőnyeget venni vagy más egyebet, akkor marad a csupasz padló, csak arra figyelj, hogy a gyerek hasa védve legyen a hideg ellen.

2009. júl. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az is jó megoldás lehet, hogy veszel pl. egy csúszásgátlót, amit rendes szőnyegek alá szoktak rakni. Én ilyet a Diego-ban vettem, itt a link: [link]


De amúgy nálunk a betűszőnyegen VOLT, de már a lakás a terep, és ott marad a járólap meg a parketta. Megtanulta, hoyg a fejét óvatosan tegye le pár beverés után. :-)

2009. júl. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!