Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy állítsam át napi 5*-i...

Hogy állítsam át napi 5*-i evésre 2 hónapos kislányomat?

Figyelt kérdés
Kb 3-4 óránként eszik 24 óra alatt. Mostanában már hajnali 3-4 között ébred először onnan kellene valahogy estig lecsökkentenem 5-re. Vagy maradjon a 6 csak akkor nagyon késői az utolsó. Mit tegyek?
2009. jún. 29. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell, pici még. A lányom 5 hósan kezdett napi 5x enni, éjjel meg nem evett mág 2 hósan sem.

Majd ő átáll amikor neki jó.:)

2009. jún. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeimnél az vált be,hogy este kb.lo körül kaptak utoljára hamit.Amnikor hajnalban ébredtek,vártam 5-10 percet,mielőtt újra szoptattam.,így mindennep kicsit később ébredtek.Persze ha túlságosan sírtak,,akkor 5 percnél nem vártam tovább.Fokozatosan megszokták,hogy egyre később ébredtek fel.5-6 hós korulban már éjszaka 6 órát aludtak.
2009. jún. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne szabályozd be. Kicsi még, adj neki, mikor éhes! Boldog babázást!
2009. jún. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az enyém 3,5 hós, van hogy hatszor. eazik, de van hogy nyolcszor.

Ma pl. reggel fél ötig aludt, tegnap és tegnapelőtt fél 3 ig, de két hete már egyszer kétszer aludt fél 5-5-ig.

aztán van, hogy 4 körül kel. Este 7-fél 8 körül szokott szopni.

Ne jövök rá, hogy ez mitől függ.

2009. jún. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 4,5 hós és még mindig 8x eszik.:/ 2,5-3 óránként ő éhes mert nem bír egyszerre sokat enni hiába próbálom "tömni".
2009. jún. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én kisfiam 3,5 hós és napi 4szer eszik, néha 5x.

De ez kb. 3hós korától van így.

Sztem majd beáll magától, én sem én szabályoztam be, hanem ő kéri így.:)

2009. jún. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért kéne beszabályozni? Addig örülj amég szopizik rendesen. Neki is az a legjobb. Olyan rövid az az idő amég szoptathatod.
2009. jún. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!