Nagyon kivagyok! A babám 4 hetes, pár napja egyfolytában sír. Nem tudom megnyugtatni sehogy mit csináljak?
ha szpozástól se nyugszik meg, nem kakis-pisis.vidd orvoshoz, valamije fáj
:(
Nem kell rögtön arra gondolni, hogy neincs elég tejed, vagy nem elég tápláló (ilyen nincs), nagyon sok mindentől sírhat.
A hasa is fájhat.
A babák frontérzékenyek is, a fiam volt hogy reggel 6-tól este 11-ig üvöltött, de ebben a fura időben a lányom, aki most 3,5 hónapoos, sem egy egyszerű eset.
Ha nem eszik, vagy nincs pisis pelusa mindenképpen, vidd el orvoshoz, nehogy kiszáradjon.
hizik rendesen?
fektesd a hasadra, nekem az mindig bevalt
meg hogy sír? (pl nekünk az "eeeee" siras az ehes siras, az oa, oa siras az a fajvalamim, a nyávogó sírás az a nem vagyok komfortos, valami nem stimmel, stb.)
próbáld megfigyelni, hatha rajossz.
orvosnak azert tenyleg jo, ha mondod. eleg ha telefonalsz, nem kell levinni a sok beteg gyerek koze ilyen kisbabat
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!