Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet venni pici baba...

Hol lehet venni pici baba hajcsatot?

Figyelt kérdés
Budapestiektől kérdezném elsősorban.
2012. máj. 22. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Én néha kifogtam drogériákban, illetve tesco-auchan üzletsorán kozmatikai+fodrászkellékes üzletekben is. Bababoltban is szokott lenni néha, csak horror-áron... :S

Aztán végül meguntam, hogy örökké csattokat vadászok, és a húgommal szoktam hozatni Angliából, néhány havonta jön haza, de mindig hoz egy kis zacskónyi hajcuccot, tiszta mániákus lett, minden cukiságot megvesz a lányomnak... mondjuk nem is baj, mert mióta bölcsis azóta fogyóeszköz a csatt, legalább 4-5 db-ot elhagy hetente, szóval jól jön az utánpótlás.

2012. máj. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én csináltam. Tavaly húsvétra a kislányomnak készítettem egyet, mert a csitt-csatt nekem túl durvának tűnt egy pici baba fejbőréhez, akármilyen kisméretű csattról is volt szó.


Ezt értem csitt-csatt alatt:


[link]


Vettem hobbiboltban filcanyagot, rengeteg színben lehet kapni, és nem is drága. Csitt-csattot a DM-ben vettem egy párat, a legegyszerűbbet, nagyon olcsó volt szintén. Fogtam, rátettem egy papírlapra, körberajzoltam, kivágtam a sablont és a filcanyagból a sablon segítségével kivágtam a kívánt darabot.


Én ezt csináltam meg, google-ben kerestem rá easter bunny hair clip néven, de bármilyen baby hair clip keresőszó alatt kiad egy csomót. Glitterrel én is bevontam egy kicsit a nyuszi fülét.


[link]


A hátoldalán ahol a csatt vége van, én oda is varrtam egy pici filcdarabot azért, hogy biztos ne szúrja meg a babám fejbőrét.


Óriási sikere volt és van, most már 21 hónapos a lányom, és a napokban a keze ügyébe került a csatt, hajába tettem, ő meg illegett-billegett a tükör előtt, teljesen elégedett volt a látvánnyal. Ééédes! :-)


Szívesen küldök neked a saját példányunkról képet priviben, ha szeretnéd.


Egyébként az egész művelet nem tartott tovább 20 percnél!

2012. máj. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A hátoldala a csattnak, én a végére tettem filcdarabot:


[link]

2012. máj. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

(OFF: itt a link, ha meg akarod nézni a miénket


[link] )

2012. máj. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!