Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Könnyen választottatok nevet...

Könnyen választottatok nevet babátoknak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám....:)Már közeledett a szülés és a manónak még nem volt neve.Aztán csak úgy jött az ihlet.Ráadásul olyan amilyen a listánkon nem is volt.
2009. jún. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Már jóval a születés előtt, sőt a terhesség előtt megvoltak a tippek ha lány, ha fiú lesz. Fiúnévből 2 közül választottunk, az egyik apának nem tetszett, a lánynévre abszolút 1 név volt, fiunk lett. :D
2009. jún. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nekünk is volt listánk, de a férjemnek, és nekem is mások voltak a kedvencei. Így minden héten más nevet mondtunk, ha megkérdeztek. Már csak 3 hét választott el a szüléstől, amikor a férjem azt mondta, hogy azért nincs még név váasztva, mert az anyuka nem hisztis, hogy mér pedig az lesz és kész :)

Ezek után kapott 2 nevet, hogy választhat, mert csak azok lehetnek. Így sikerült választanunk. Aznap este beidult a szülésem, másnap reggel kezemben tarthattam Emma lányom.

Neki is biztos ez a név tetszett, mert ahogy eldöntöttük megszületett :)

2009. jún. 28. 08:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi könnyen választottunk. Eleve azt beszéltük meg, hogy fiúnevet én adok, lány nevet a férjem, persze egyeztetéssel. Ha a másiknak nem tetszik, akkor keresünk tovább. Lánynevet a férjemnek keresnie sem kellett, mert évek óta volt egy favorit neve, ami nekem is tetszett, el lett a dolog döntve. Fiúnevet én feldobtam kb hármat, neki ebből épp az tetszett a legjobban, ami nekem is, így ez is megvolt.

Fiúnk lett.

Most várjuk a második babát, a felállás ugyanaz: az ő lányneve megmaradt én pedig még teherbeesés előtt úgy ébredtem egyik reggel, hogy eszembe jutott a tökéletes fiúnév. Neki is tetszik.

2009. jún. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mind a kétszer nagyon könnyen.

Mind a 2 kisfiamnak 2 neve van,csak a 2.néven gondolkoztunk

az csak a születésekor lett biztos.

2009. jún. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is nagyon könnyen,2 fiú van,mindkettőjüknek 2 keresztneve van.Szeretnénk még 1 babát,már neki is megvan a keresztneve(szintén 2)akár kisfiú,akár kislány lesz.
2009. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A lánynevet a terhességem nagyon elején eldöntöttük.Nem mondtuk senkinek,ha kérdezték mást mondtunk.Volt is meglepődés mikor megszületett a lányom.Fiu nevet nem találtunk igy a férjem nevét kapta volna.
2009. jún. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!