Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A krumplit is kóstoltatni...

A krumplit is kóstoltatni kell először? Utána keverhetem mással is? Például alma+ krumpli is lehet?

Figyelt kérdés
Köszi a segítséget!
2009. jún. 26. 15:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
72%

sajna ez van.Nekem is sokszor beszóltak már ..."A nagyok"


Én csak nevetek rajtuk!Itt töltik ki az idegeiket.És mivel soha megsem ismerjük egymást ,igy sokan mernek kötöszködni ..De szerintem ezek a kötöszködősek meg a lepontozósak nem hiszem hogy anyukák,mert az anyukák általában (tisztelet a kivételnek)sok dolguk van nem ezzel fognak foglalkozni hogy jó kérdés e vagy hogy kötöszködjönök inkább olyanok akiknem még nemjött a baba vagy egyszerüen tinik,akiket elnyomnak a suliban és összevernek igy most mivel itt nagyoskodhatnak nem tudja meg senki hogy kiő!

2009. jún. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
89%
Adhatod a babának a krumplit magában. Szerintem az új krumpli még nagyon vizes, talán a régi krumplival próbálkozz először. Én mindig a saját főző vizével hígítottam, só és más ízesítés nélkül. Később hígíthatod almalével is, meg keverhetsz hozz mindenfélét (alma, meggy, cékla, paradicsom, karfiol, tök...). Én a krumplit sűrítésre használtam.
2009. jún. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
45%

Midig is voltak, lesznek bunkó, primitív emberek.

Szerintem sokunk kapott már ilyen és ehez hasonló megjegyzéseket. Nem kell vele foglalkozni, szerintem több itt az értelmes ember, és néha-néha egy ilyen okoskodó mindent tudó arrogáns is előbb-utóbb megkapja.

15.33-mas!

2009. jún. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem meg az ér rá nagyon aki minden egyes kérdéssel a nethez fut! :-)))mert nem tud egyedül megbírkózni semmivel
2009. jún. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
64%
Szánalmas vagy! Kedves 15.55-ös!
2009. jún. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
18%

lehet szánalmas vagyok, de akkor a sok hülye mit a gyerek kérdés már nevetséges!!!!!

Akkor minek van az anya, ha ennyire nem ismeri gyerekét!

Bár ugaz, majd a gyakorikerdesek.hu oldal felneveli :-DD

2009. jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
62%
Ha mindenki ilyen hülyeségeket kérdez, akkor ki az aki a válaszokat adja?
2009. jún. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
78%

15.55ös. Te is ráérsz akkor ezek szerint? Miért kell leszólni a kérdéseket? Igenis lehet bizonytalan egy anyuka, pláne, ha első baba, valószínű ezért vagyunk itt olyan sokan. De nem szükséges olvasgatni az oldalt, ha te olyan vagy, miért is vagy itt????


Kedves kérdező! Nyugodtan tegyél fel bármilyen kérdést, mindig lesz olyan, aki szívesen válaszol rá. Én is a főzőlevével hígítottam, először magában adtam, majd egy-két nap kóstolás után kevertem bele mást is.

6 hós babás

2009. jún. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
2009. jún. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Vannak fokozatok...

Először krumpli+alma turmixold, lehetőleg első nap pár falatot aztán többet...amikor nem lesz kiütése lehet

krumpli+sütőtök +alma...

krumpli+cékla+alma

stb. a krumpli sűrít, az alma ízasít... később csipet reszeltsajt, egy kis máj, vagy túró, vagy csírke.

Lehetőleg hígra kell csinálni, vízzel itasd közben.

A legfontosabb, 6 hónapig csak szoptasd és nem kell eröltetni ha nem kell neki a hozzátáplálás.

Ha tápszeres és nem megy, ezt a főzit egy hígabb tápszerhez is mixelheted... ha esetleg a későbbiekben segítség kell, nyugodtan íj nekem a nagy.erzsi@citromail.hu-ra és megadom a mobilszámomat, nagyon szívesen segítek. Egy 15 éves ls egy 14 hós baba anyja.

Szívesen segítek hogy csináld meg a főziket hogy egészséges és finom legyen.

2009. jún. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!