Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A krumplit is kóstoltatni...

A krumplit is kóstoltatni kell először? Utána keverhetem mással is? Például alma+ krumpli is lehet?

Figyelt kérdés
Köszi a segítséget!
2009. jún. 26. 15:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
6%
nem tennék fel ilyen kérdést, hogy mivel keverjem a krumplit? Almával jó lesz? azzal jó amivel megeszi, ki kell próbálni! 4 hónaposan ha ehet almát krumplit répát stb... azokat kell keverni, de nem tennék fel ilyen kérdést, mert evidens a válasz!
2009. jún. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%
szerinted érdekel itt valakit az hogy milyen kérdést nem tennél fel????
2009. jún. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
61%
Mennyi idős a baba??? Szoptatod?
2009. jún. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%

igen keverjed almával nyugodtan. Krumplit keverhetsz bármivel, de az én babám nem nagyon csípi.

És ne foglalkozz a 75 gyerekes miss tökéletessel, neki biztos az életben mindig minden simán ment. ( az első válaszolóra gondoltam)

2009. jún. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak a választ!
2009. jún. 26. 15:31
 6/23 anonim ***** válasza:
78%
o nem kell leszolni a kerdest feltevo szemejt !!! o ugy latta hogy jonak latja feltenni hogy megbizonyosodjon rola !!! igen de ha krumplival akarod keverni akkor inkabb fozd meg hogy ne legyen savanyu ugy finimabb is lessz neki es ha csak gyumit akarsz neki adni akkor lehet nyersen .Minden jot es kerdezz akar mit ne felj van ki segitsen 9 hos kislany anyukaja.
2009. jún. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%

1 egy bun.kó



kérdező!igen én sima krumplipürét is adtam neki ,de csak egyszerre keveset. nekem sem nagyon jött be almával a krumplipüré,mert nem ette meg. De én simán adtam neki csak nem tettem bele sót.

2009. jún. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%

szia!

Én is most kezdem a kóstoltatást.

Mi répával próbálkozunk majd utánna krumplival.

Utánna keverhető a kettő, majd jöhet az alma is.

Szerintem a sorrend mindegy, csak egyszerre egyféle legyen.

Lehet gyümölcsel is kezdeni. Pl őszibarack.

A krumplival sokan mondják vigyázni kell mert hasfájást okozhat, főleg az új. Nem tudom, mi még nem próbáltuk.

Jó kóstoltatást!

2009. jún. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Hát már sokszor nem is szeretek kérdezni. Lehet hülye kérdés volt. Nem tudtam eldönteni magába adjam vagy tápszert tegyek bele. De megkaptam a konkrét választ a többi nem érdekel. Napok óta látom milyen vihar folyik itt is. Teherbeesés oldalon kezdtem kérdezni írni. Nagyon megszerettem ezt az oldalt mikor terhes lettem sokan velem együtt örültek. Aztán a terhesség alatt is végig írogattam együtt izgultunk örültünk. Én nem tudom ezek a kismamák hova lettek?! Vagy ennyire megváltoztatok?! Itt ami megy........
2009. jún. 26. 15:37
 10/23 anonim ***** válasza:
89%
Én a krumplihoz Sinlac-ot keverek,és így fincsibb,és jobban elfogadja a babám.Így állatólag könnyebb az emésztés is!Bármit keverhetsz utána a krumplihoz,ha már kóstoltattad.Lehet sütőtök,répa,borsó(passzírozva!)cékla....és még nagyon sok minden,amit már kezdetektől adhatsz fokozatosan neki!Csak ajánlatos passzírozni a kajcsit,mert így a nehezen emészthető rostok fennt maradnak,és nem okoznak hasfájást!!Turmixolni már akkortól ajánlatos,amikor már a Kicsi mászik...vagyis többet mozog,és így nem bántják a szelek!
2009. jún. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!