Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan adod be az egy csepp...

Hogyan adod be az egy csepp Vigantol olajat minden nap?

Figyelt kérdés
Nekem dilemma. Hol kettő csepp megy, hol egy sem, hol meg azt sem tudom, ment-e neki. Tápszerrel, kiskanálból lehet?
2009. jún. 26. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
En kiskanallal adom,de en 3 cseppet kell adjak doki javaslatara.
2009. jún. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet

Tegyél a kanálba valamit (tápot vagy vizet, teát) és arra cseppentsd a vigantolt. Így látni fogod, hogy ment-e és mennyi.

Én a baba szájába szoktam közvetlen adni, imádja:-)

2009. jún. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én fürdés után fejek néhány csepp tejet egy kiskanálra és arra cseppentem. Volt már, hogy kettő cseppent, nem csináltam belőle problémát. Legfeljebb másnap nem adsz neki. :) Ha tápszerre cseppentel az is jó. Sőt, van aki simán magában csak kiskanálra teszi.
2009. jún. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én simán a szájába cseppentem,beszélek hozzá ő nevetgél és észre sem veszi,hogy belecseppentem.Igaz néha előfordul,hogy 2 csepp sikerül,olyankor másnap nem adok neki.

4 hónapos baba anyukája

2009. jún. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm! Maradok a kiskanalas megoldásnál.
2009. jún. 26. 13:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen elég szar az üvege és nekem is néha több megy bele. Kiskanállal beadhatod neki egy kics tejcsivel.
2009. jún. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szopi előtt kevés tejet kifejek kiskanálba, abba cseppentem. Szó nélkül lenyeli.
2009. jún. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Régebben én is kiskanálba tettem, egy kis anyatejjel. De a mostanihoz van ilyen cseppentő, szóval közvetlenül a szájába adom neki.
2009. jún. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!