Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell adni a babáknak a...

Meddig kell adni a babáknak a Vigantol olajat? Hány éves korukig?

Figyelt kérdés
Ugye most van ez a nagy vigantol mizéria -ami mellesleg felháborít engem is-, ráadásul a dokink azt montdta, hogy leállhatok vele, mert benőtt a kislányom kutacsa. De én úgy tudtam eddig, hogy tovább kéne adni, mert ugye a csontok fejlődéséhez szükséges, ami nem csupán a kutacsát jelenti. Most múlt egy éves a lányom.
2010. okt. 14. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
19%
Én három hónapos kora óta nem adom neki. Viszont már 5 hónapos kora óta kap tejet. Abban természetes módon van a csontok fejlődéséhez szükséges D vitamin és Kalcium. Most 14 hónapos,erős, egészséges baba,egy éves korában már önállóan ment.
2010. okt. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy 1éves koráig jó ha adjuk neki, utána meg 3 éves koráig ősztől-tavaszig érdemes cseppenteni.
2010. okt. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
1 éves korig folyamatosan télen és nyáron is. Aztán 1 éves kor fölött csak télen, azaz a napfényszegény hónapokban kell adni 3 éves korig. A d-vitamin a csontképzésben játszik nagy szerepet, de emellett az immunrendszer erősítésében is részt vesz és az izmok fejlődésében is van szerepe
2010. okt. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!