Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » D-vitamint (Vigantol olajat)...

D-vitamint (Vigantol olajat) tejpépben feloldva is be lehet adni a babának?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. Én tablettás vitamint adok neki, mindig a tápszerbe/tejitalba raktam.
2010. nov. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet,csak ne az egész adagba keverd bele,mert ugye nem biztos,hogy mindet és pont azt a falatot megeszi majd... Én úgy csináltam,hogy a kanálra tettem egy falat ételt és arra cseppentettem.
2010. nov. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én a szájába szoktam cseppenteni. mikor meglátja, hogy közelítek vele, már kacagva nyitja a száját. így tuti mind odakerül. :) amúgy lehet tejpépben is, csak akkor egy kis kanállal vegyél ki belőle, abba cseppentsd, és azt először be a szájába.
2010. nov. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi!
2010. nov. 2. 13:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem javallt. Inkább egy kanálba csak, ami tuti a szájába megy. Tejben oldódik. Szerintem jobb a tej/tápszer.
2010. nov. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvos (pont ma voltam nála),hogy közvetlenül a szájába cseppentsem,mert a többi módszerrel nem annyi megy be,mint amennyinek kell.Mi sokat szenvedünk ezzel az új cseppentőssel.
2010. nov. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem és tudom, hogy közvetlenül a szájába, kiskanálba szoktam én is a tápszert vagy tejpépet tenni és abba az olajat, csak azt nem tudom, hogy maga a TEJPÉP alkalmas-e a vitamin feloldására.
2010. nov. 2. 14:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!