Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig adtátok a tejitalt a...

Meddig adtátok a tejitalt a gyermeketeknek? és a vigantol olajat?

Figyelt kérdés
lányom 1 éves koráig csak anyatejet kapott,utána a nestle tejitalt,jelenleg is ezt adom neki,reggel és este.most 17 hónapos,ti mikor áltatok rá a tejre?
2011. jún. 5. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:

1 éves kortól kaphat tejet. Más kérdés, hogy am iénk 2 éves elmúlt mire 5 hét alatt átszoktattuk a tejre. Kicsit nehezen ment: DDD


Vigantol: egy éves korig szünet nélkül az év 365 napján kell kapnia. 1 éves kortól 3 éves koráig április-májustól szünet kb. októberig (amíg napsütéses idő van) téli időszakban 1 csepp.

2011. jún. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vigantolt 3 éves korig kapott, de a nyári hónapkban (májustól-augusztus végéig) nem. Tápszert ivott 13 hónapos koráig, onnantól kezdve bolti tejet (velünk együtt) :) (Tejitalt sosem vettem).
2011. jún. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vigantolt az előző hozzászólókhoz hasonlóan. 14 hónapig szopott lányom, ezeket a tejitalokat nem fogadta el, ezért most próbálkozunk a tejjel. REggel, este lemegy 1,5 dl kakaó.
2011. jún. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tejitalt sosem adtam nekik,1 éves volt mindkettő,amikor elkezdtem adni nekik a tejet és leszoktattam őket a tápszerről.A tejitalt feleslegesnek tartom,sztem csak pénzkidobás megvenni...A Vigantolt már egy ideje elfelejtettem adni a lányomnak,aki 2 éves,de úgy kell valóban adni,ahogy irták előttem is.
2011. jún. 6. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
15 hónapos lesz a lányom. Most kezdtem el bevezetni a tejet, (kecsketejet). Eddig tejitalt kapott, ahhoz fokozatosan egyre több tejet öntök. Semmi gond nincs, szerencsére megissza így is!
2011. jún. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!