Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik együtt alszanak a babájuk...

Akik együtt alszanak a babájukkal, válaszolnátok néhány kérdésre?

Figyelt kérdés

Főleg azok válasza érdekel, akik az "oldalkocsis" megoldást alkalmazzák.

-Mennyire nyugodt így az éjszaka?

-Tud-e mindenki nyugodtan aludni (apa, anya, gyerek)?

-Tudatosan, már az elejétől így alszotok, vagy időközben alakult így?

-Mikor került a kicsi saját szobába, illetve önállóan vágyott rá, vagy szoktatni kellett?

-Mi a helyzet a testvérrel? Hogy viselte, hogy a kisebbik jövevény "elfoglalta a helyét" a szülői ágyban? Vagy ő is ott maradt?

Kérlek titeket, ne offoljátok szét a kérdést olyanokkal, hogy ti biztos nem aludnátok a gyerekkel!

Köszönöm a válaszokat! :)



2012. máj. 14. 12:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szia! Másfél éves a kislányunk, és velünk alszik a mai napig! Nagy a francia ágyunk, simán elférünk! Nem tud leesni oldalt, mert falnál van az ágy! Mindenki nyugodtan alszik, kislányom minden éjszakát végig alszik, semmi hátrány nincs, hogy velünk alszik, ő is tud tőlünk aludni, és mi is tőle! Testvér még nincs, nem is tervezzük a közeljövőben, mert sok volt a probléma a terhességem és a szülésem alatt, és még nem merem bevállalni! Majd talán jövőre! Addigra szerintem úgyis átkerül a pici a saját szobájába! Még nem tudom, hogy fogom átszoktatni, de majd adja magát, nem sürgetem, és nem is erőltetem! Nekem is jó érzés, hogy velünk alszik! És mivel nagyon jó alvó, lekopogom, nem probléma a szexuális élet sem, miután elalszik! Ezt tudom, nem kérdezted, csak már pár ismerősöm nekem szegezte a kérdést, hogy és azt hogy oldjátok meg??? Úgy, hogy elalszik, és ha úgy van, mi szépen félre vonulunk! És nálatok? Veletek alszik?
2012. máj. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azok pontoznak le minket, akik nem a gyerekükkel alszanak, mert mivel a kérdező kérte, hogy ők ne írjanak, így hát ezt a szánalmas módot találták csak! De nem tudom, miért nem tudnak simán csak túl lépni a kérdésen!
2012. máj. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Itt 7.

Előre bocsájtom, hogy én SENKIT nem pontoztam semerre!

És kedves utolsó, a Kérdező azt kérte, hogy ne írjunk olyat, hogy "biztos nem aludnánk együtt a gyerekkel". Ezt szerintem senki nem is írta, de talán az nem baj, ha megosztjuk a Kérdezővel, hogy nálunk miért nem jött be az együttalvás.

Azt pedig én sem értem, hogy miért kell bárkit is lepontozni ...

2012. máj. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Első két gyerkőccel is együtt aludtunk úgy fél évig (nem voltak a kiságyba, nem szerettem, igy kényelmesebb volt és mellesleg imádtam ha ott szuszognak, és nyugodtabb is voltam). A picivel is együtt alszunk. Aztán kaptak egy saját ágyat amit a miénkkel összetoltunk és igy ott szerettek aludni és kényelmes mindannyiunknak. Saját szobába akkor kerültek mikor beköltöztünk az új házba. Boldogan aludtak ott. Aztán a kisebbik egy idő után éjjel gyakran szokott jönni hozzánk, egészen addig mig a pici meg nem született. Ő is a saját ágyában alszik (mint irtam össze van tolva a miénkkel, az övé kisebb mint a miénk, igy könnyen letudok szállni az ágyamról), és nem is akar már köztünk aludni úgy szereti az ágyacskáját.
2012. máj. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
az én lányom 11 hónapos és kb.4 hónapos kora óta alszik velünk!mi is levettük a rácsot a kiságyról és hozzászinteztük a miénkhez!szerencsére éjjel kb.3 hónapos kora óta nm szopik(tudatosan nem adtam neki éjjel),csak teát ha kellett/kell,így jól alszik mindenki!persze 1-2szer +ébredek,mert forgolódik...,de ki lehet bírni!nekünk bejött az együtt alvás!imádom,h mellettem van!van,h én bújok hozzá!:) sexuális életünk is rendben van!a laza menet az ágyon van,a kicsit vadabb dolog a szőnyegen paplanokon!:)ez egy átmeneti állapot 10év múlva próbáljak vele aludni...:)tesó nincs,jó pár évig nm is lesz,de ha lesz akkor vele is így szeretnék aludni!
2012. máj. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
6 hónapos a babám,4 hós kora óta alszik velem.én "rontottam el,Apa külföldön dolgozik és önző módon nekem olyan jó ha ott szuszog mellettem.Nagyon jól alszik ő is én is.Mikor apa itthon van én elaltatom magam mellett aztán átcsempészem az ágyába ő ott is jókat alszik.A svédeknél természetes dolog.
2012. máj. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!