Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónapos körüli babával...

17 hónapos körüli babával volt valaki izotópos vizsgálaton?

Figyelt kérdés
Hogy tudtátok megoldani,hogy ne sírjon és feküdjön 20 percig abba a rémületben?Kétségbe vagyok esve,mert nekünk mennünk kell június elején és a fiam biztos hogy végig ordítani fog.Már akkor sír,ha bemegyünk a rendelőbe vagy kórházba.Van valami tanácsotok hogyan vészeljük ezt át.Válaszokat előre is köszönöm.
2012. máj. 14. 10:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Akkor hálistennek,hogy túl vagytok rajta és nem a vesét kellett műteni.Jó egészséget kívánok nektek.Köszönöm a válaszokat :)
2012. máj. 18. 22:13
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia! Ugye Veled leveleztünk már erről egyszer itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_.. (az első voltam)? Nagyon szorítok, hogy jól sikerüljön, bár biztos életed egyik leghosszabb húsz perce lesz...:-( A saját 20hós babám már a pelenkázáshoz sem hajlandó hanyatt feküdni, maximális hangerőn ordít, de nálunk nyugtatásra általában nagyon bejön, ha a mobilomon levetítek neki egy rövid videofelvételt, vagy zeneszámot, egyébként is nagyon leköti a zene vagy a mesefilm. Persze lehet, hogy nem engednek a gépek miatt mobilt bekapcsolni v. pl. laptopot, hordozható dvd-lejátszót bevinni, ráadásul a kezébe sem adhatsz semmit...:-(De talán vmi hasonlóban gondolkodnék a helyetekben, vmi új játék, amit ott az orra alá tarthatsz (Valami zenélő kütyü? játéktévé? mágneses tábla amire rajzolsz?). Esetleg ha sokáig nem altatnád előtte, hátha a kezdeti sírás után elalszik, miközben mondjuk simogatod? (Persze reggeli időpontnál ez eleve stornó)...A legjobbakat kívánom és majd írj, hogy hogy sikerült!
2012. máj. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Szia!igen velem leveleztél.:)

Nagyon kedves vagy,hogy írtál és szurkolsz nekünk.

Én is arra gondoltam,hogy bevinném a laptopot és bekapcsolnék egy mesét vagy valamit,hogy ne sírjon,de nem biztos,hogy megengedik.

Következő hónap elejére kell időpontot kérnem,ha túl vagyunk rajta,akkor írok,hogy mi volt és mi lett az eredmény.Remélem boldogan és megnyugodva írhatom majd.:)

2012. máj. 23. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!