Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? "Beköpnétek a védönönek?

Figyelt kérdés
Van egy kur...a felelötlen ismerösöm,igaz már egy ideje nem tartom vele a kapcsolatot.Van egy 4 hós kisfia.Nem tudta szoptatni,tápszeres,mikor én el voltam náluk,még fözte a tápszert neki.DE múlt héten voltam fodrásznál,és a fodrász mesélte,hogy tök ideg,mert most volt ott ez az illetö az anyjával,meg a picivel,és képzeljem el,megéhezett nyomorul kisgyerek,a kedves"anyukája" meg elövette a szatyrából a bolti tejet,megbontotta,megtöltötte a cumis üveget,és megitatta vele.A fodrász meg kikelt magából,hogy mit csinál,ö meg röhögve mondta,hogy az orvosnak meg a védönönek azt hazudja,hogy szoptat,mert a tápszer túl drága.Nekem 9 hós a kislányom,igaz szopizik,de ha nem tudnám szoptatni,és ugy állnék anyagilag,akkor is inkább koplalnék,csak neki legyen mit enni olyan ami neki kell,és nem árt(jelen esetben tápszer)Mit csinálnátok a helyemben?Szólnátok?Tönkreteszi a saját gyerekét.Milyen anya ez.A párom azt mondja,hogy ne szóljak bele.Szerintetek?
2009. jún. 26. 06:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
42%

Elég baj, hogy így csinálja, veszélyezteti a gyerekét vele, és még nevet is rajta...nagy baja viszont nem hiszem hogy lesz tőle, én is tehéntejen nőttem fel és tápszeren vegyesen. Sem tejallergiás, sem elhízott nem vagyok...168 cm és 56 kiló vagyok és van egy 6 hós kislányom. Aki szintén tápszeres.

Amúgy, ha azt látod, hogy valami baja a bébinek,szólj az orvosnak, de azt észre fogja venni ő is. Nem érdemes az ilyenbe beleszólni.

2009. jún. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!