Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok tízóraira illetve...

Mit adtok tízóraira illetve uzsonnára 10 hónapos babáitoknak?

Figyelt kérdés
Az én kis drágám eddig olyan szépen evett. Délelőtt gyümölcs + valami (keksz, túró, joghurt),délben főzeléket délután pedig tejpépet.Reggel este pedig tápszert. De az utóbbi időben a tejpépet egyáltalán nem, a délelőtti gyümölcsöt is csak nagy nehezen eszi meg. Segítsetek már, hogy mit adhatnék neki ezek helyett.
2009. jún. 25. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:

én uzsira is főzeléket adok neki, vagy olyan gyümit, ami gabonás vagy rizses, hogy laktatóbbat kapjon.

Nagyon szereti az őszibarack-pulykahússal bébiételt, elég gyakran adom neki ezt uzsira. így főzeléket eszik, de mégis gyümit:-)

2009. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A délelőtti gyümit nekem sem eszi meg mindig.

Én arra gondolok, hogy nem éhes.

Viszont 11-kor már ebédel rendesen.

Sztem hagyd, ha nem eszik. Próbáld később kínálni.

1 éves

2009. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy miket adtál eddig neki. Az én kislányom 9 hónapos és ugyanígy voltunk, hogy nem nagyon akarta megenni ezeket már. Így én van, hogy kiflit, zsemlét adok neki, vagy kalácsot, azt van, hogy tápszerbe áztatva, de van, hogy csak felcsipegeti, így jól elvan és eszik is :):) Adhatsz neki csipegetni sajtot is. Egy pár hétig kóstolgatta ezeket és most már újra megeszi a gyümölcsöket is, amibe általában szoktam rakni valamit, kekszet v. túrót v. joghurtot v. babapiskótát. Ennyi jutott hirtelen eszembe. :) Remélem tetszeni fog neki valamelyik kaja :):)

2009. jún. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy idő után megunják a megszokott tejpépet és később is csak ritkán fogja már elfogadni!

Mi is így voltunk! Már a banánt is csak hébe-hóba eszi meg, annyira ráunt már!

Próbálj ki új dolgokat! Bundás kenyeret, tejbe áztatott kekszet, gyümiturmix-okat!

2009. jún. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kaptam jó ötleteket. Kipróbálok néhányat.
2009. jún. 25. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!