Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemények pro és kontra a...

Vélemények pro és kontra a gyerekpórázról?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 20:33
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
az egyik ismerősöm mesélte,hogy a valakije használt ilyent.szerintem ez is világ/nézet függő....itt biztosan furán néznének ránk(mint arra is hogy a babakocsira csináltattam egy rendszámot a fiam nevével és a születési dátumával-tök jópofa,de mindenki olyan furán nézi)Szóval én úgy gondolom,hogy vannak szituk,és vannak olyan gyerekek,ahol/akiknél jól jönne.Pl. ha valakinek ikrei vannak,és egyszerre két irányba mennek,na olyankor hogy oldja meg másképp az anyuka?meg ilyen helyzetek.Mellesleg én most,8hónapos a fiam,el sem tudom képzelni,hogy használok ilyent,de ki tudja mit hoz a sors :-)
2009. jún. 25. 20:55
 12/22 anonim ***** válasza:
68%

Jajj, en!

Én is betiltanám!

Kivéve, ha a gyerek süket, néma és vak.

De nem! akkor is betiltanám.

Megalázóbban nem tudok elképzelni.

Mire jó?

A gyermeket tanítani kell!

Erre senki nem szokott gondolni?

Tanítgatni, nevelni, vigyázni.

Nálunk(falun) i svolt egy nő, aki kikötötte a gyerekét az asztal lábához medzaggal, míg bement a városba. Jól tette, így nem lett baja a gyereknek. De az az anyuka FOGYI volt. Talált eg ymegoldást. Egy NAGYON ECCERŰ megoldást. Túl egyszerű.

Póráz a következő. Nagyi, anya, kórusban kiabál minden sarok előtt:Bénike! Állj meg! Bénike! Állj meg!

Ennél rövidebb póráz senkinek sem kell. Mi is így nőttünk fel.

Ilyen hülyeséget. Aztán meg viszed pszichológushoz, hogy vágja el a (láthatatlan) köldökzsinórt??!!

2009. jún. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem az is jobb, aki chipet ültet a gyerekbe. Annak van értelme.
2009. jún. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
68%

Akinek ikreket adott, annak észt is ad hozzá. Jobban mondva türelmet és figyelmet. PL. fogniuk kell egymás kezét.

A bölcsisek is nagyon szépen elsétálnak az utcán, 8-10 baba két gondozónővel. Fogják a madzagot szép szófogadóan. A fogyi gyerekek is szépen átkelnek az úttesten, várnak az utcán fegyelmezetten, míg a gondozónő bemegy a fagyishoz.

Amíg pici, úgyis kocsiban van. Aki menni tud, az szót is tud fogadni. Csak meg kell tanítani ugye. Jah a hám egyszerűbb .. de még a lovat is megtanítod, mit tegyen. Vag ya kutyát. A gyerekre jusson már pár perc sétánként!

Szerintem elég degenerált ötlet. Gondolom ezt is tőlünk nyugatra (vagy inkább még nyugatabbra) találta ki valami észlény termékfejlesztő. És megveszik!

2009. jún. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
69%

ez nagyon durva!lassan visszatérünk Isaura idejébe....

na ne már!én olaszban láttam.ott elég elterjedt.először kerestem hol a kandikamera....

2009. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
69%
Angliában láttam ilyet,szinte minden gyereken ez van.Naaagyon gáz:)!Nem kutyát szülünk hanem gyereket...
2009. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
52%

Én is láttam már ilyet de nem nyerte el a tetszésemet.

Az lenne gáz, ha a gyereket pórázon vezetnék, a kutya meg póráz nélkül sétálna mellettük.

2009. jún. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem egyszerűen meg kell fogni a kezét!!!
2009. jún. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a múlt héten a férjem mesélte egy motoros találkozón voltak ök bonyolították le az ételet,italt és ott látott egy német házaspárt akik a gyermeküket ilyen pórázon sétáltatták kondván hogy a gyermek el ne keveredjen a nagy tömegben!Totálisan kiakadtam mikor mesélte!Hát ezt is csak az agyilag dilisek találták ki az tuti!Én 1000% hogy nem adnék ilyesmit a kisfiamra!
2009. jún. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
52%

Én sem láttam, anyukám mesélte: 2-es metrón nő hasán egy pici, és a derekához volt "pórázolva" két másik nagyobbacska. (Deákon) Végül is 3 gyereknél már érthető, de én is inkább kihagynám. :)

Ja és nekünk is van rndszámtáblánk, apa sofőr...

Nézd vissza két napja kérdeztem ezzel kapcsolatban. :)

2009. jún. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!