Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemények pro és kontra a...

Vélemények pro és kontra a gyerekpórázról?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 20:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
konkrétan ez mire jó? mert én úgy képzelem el, mint 1 kutyapórázt, és hát az érdekes 1 babán. leírod, h mi ez?
2009. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetlen-egyszer láttam és nekem nagyon furcsa volt, valóban úgy nézett ki, mintha a nagymama a kutyát sétáltatta volna és nem az unokát. Úgy olvastam valahol, hogy tőlünk nyugatra nagyon sokan használják, mert hagy bizonyos szabadságot a gyereknek és mégis biztonságban tudhatod. Nekem még akkor is fura..
2009. jún. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Én láttam már gyereken...na az enyémeken nem lesz a biztos.
2009. jún. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
hát, én ilyenről még csak nem is hallottam, de tátva maradt a szám, hogy egyáltalán kitaláltak ilyet. pfff... miért is szülünk akkor....:-(
2009. jún. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
Vicces találmány! Úgy kell elképzelni, mint egy kutyapórázt. Egy hám, egy hosszú vezetőszárral. Szerintem egy bravúros gyerek kb. két évesen már ki tud belőle bújni.
2009. jún. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%
Nekem van kutyám, és neki szalagos póráza van. valahogy nem tudom elképzelni, hogy egyik kezemben a kutyapóráz, másikban a gyerekpóráz, végén a lányommal. Egy bevásárlóközpontban láttam egy anyukát aki egy "nagyon helyes" bőr hámot rakott a gyerek testére és pórázon tartotta. Elég bizarr látványt nyújtott, mindenki felhúzott szemöldökkel nézte őket. Szóval én nem használnék.
2009. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%

[link]



Szerintem borzalmas.Hogy találhatnak ki ilyet?

2009. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
hát ez undorító találmány. én betiltanám.
2009. jún. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
1. vagyok. gyorsan utánaolvastam, h mi ez. állítólag csak a heveder biztonságos pl. babakocsiban v etetőszékben trükkös manóknál... na de én azt sem adnám rá. de a póráz része... az nagyon gáz. hát ki is akadtam. :)
2009. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

én is sok helyen láttam, elöször meglepett de szerintem vannak szituk mikor jól jön.


pl elmegy nagymami a gyerekkel sétálni, és a gyerek szeret rohangálni és kitépni a kezét a másik kezéböl. Ha a nagymami már nem túl fitt, és nem tud a gyerek után rohanni abban az iramban ez nagy segítség lehet.


vagy elmész vele egy zsúfolt helyre ott elég egy fél pillantás balra és már eltünt.


én sem adnám rá, csak ha olyan a szitu.


anyukám mindig meséli hogymikor 2 éves voltam kirándulni vittek és egy sziklán álltak aminek volt korlátja, a hugom a háttérben elkezdett sírni a kocsiban és csak hátra fordultak én kitéptem a kezemet és már át is bújtam a korlát alatt, és szikla peremén voltam. apukám berántott, de soha nem felejtik el ezt a szitut.

Anyukám azt mondta mindig nyugodt gyerek voltam, soha nem kellett utánnam rohanni vagy ilyesmi, de még is akkor ott megtettem.

2009. jún. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!