Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lesz így a fiamból?

Mi lesz így a fiamból?

Figyelt kérdés

szerintetek?

soha nem hagyom sírni még 1 percre sem, ha valami gondja van mindig megnyugtatom felveszem, megsimogatom megpuszilgatom és játszik tovább, most 6 hónapos a fiam.

mi lesz így belőle?

egy elkényeztetett, akaratos, hisztis rossz gyerek. VAGY?

egy kiegyensúlyozott, egészséges lelkű, boldog kisfiú?


le lettem hurrogva hogy mit csinálok majd mikor hisztizik, mert bizony hisztis lesz és hogy csak a fiam körül forog a világ az van amit ő akar...

de ez természetes nem?


2009. jún. 25. 19:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ez az " ő érkezett hozzánk,neki KELL alkalmazkodnia"...hát ez elég durva.

Neked meg elméletileg több eszednek KELL lenni,mint egy kisbabának.Nem?

Bocs,hogy nem a kérdésre válaszoltam,de ezt a "betolakodó" kisgyereket annyira megsajnáltam.

2009. jún. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nem gondolom betolakodónak a gyerekem. Én vagyok az a híres " ő érkezett mihozzánk" elvet valló anyuka. Azárt nem úgy kell elképzelni, hogy betolakodóként kezelem. Ezt ilyen dolgokra értettem, hogy például születésétől a saját ágyában alszik és nem túrta ki az apját az ágyunkból, mint sok más családban. Aztán például sokan nem mennek nyaralni, mert mi lesz akkor a gyerek napirendjével, stb. Hát mi ebből sem csináltunk problémát, semmi baja nem lett tőle, már 4 hósan vittük magunkkal. És amit már írtam, hogy persze mindig az az első, hogy megetetem, tisztábateszem, ha szükséges, de ha éppen a porszívózás kellős közepén vagyok, akkor nem dobok el mindent, ha el kezd sírni. Meg kérdezem mi a baja ( még, ha nem is tud válaszolni) és megmondom, hogy várjon egy kicsit. Szerintem ez nem kegyetlenség. Amúgy az "igényekhez" a babusgatás is hozzátartozik, szóval nem tudom mi ezzel a probléma. Ja, és szerintem sincs kb 10 hós korig hiszti, de utána már ügyesen kitapasztalják, hogy lehet anyát befolyásolni.
2009. jún. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!