Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem sok ez a tápszer éjjelre,...

Nem sok ez a tápszer éjjelre, ill elég laktató lehet neki, ha ennyit eszik?

Figyelt kérdés

Kislányom,11 hónapos,legújabban este úgy eszik(Mildibé 3,banános),hogy fél 8-kor eószik 207 ml tápszert,majd egy óra múlva még 100 ml-t és így alszik el,ma reggel meg már 5 órakor megette a reggeli adagját 120ml-t,ezt amúgy 7-8-kor szokta.Szval most reggel 5-kor is benyomott egy ilyen adagot,meg reggle 8-kor is megette a 100 mlt.

Olyan mintha nem laktatná.


2009. jún. 25. 13:23
 1/2 A kérdező kommentje:
este nem 207 ml-t hanem 270-et eszik,bocs
2009. jún. 25. 13:23
 2/2 anonim ***** válasza:
Na,én is hasonlóan vagyok!Kisfiam 13 hós,este 9 körül behúz kb.200 ml-t(Beba 3 banános,vagy Milupa 3,és én tuningolom egy kis tejpéppel is)és ma is felkelt 3-kor és megevett 220 ml-t.Reggel már nem adtam neki-8-kor kelt-csak vajas zsemlét,sonkát,sajtot.Megjegyzem este is vacsorázik 6 körül.Én se tudom,h mit csináljak,lassan váltok junior tejre,de nem gondolnám,h az laktatóbb.Néha én is azt gondolom,h nem laktatja,de mit lehetne tenni?Mint írtam vacsorázik is,mégis felkel enni(a 3 óra "extra volt,fél 7 felé szokott kelni).
2009. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!